Üdv mindenkinek!
Kaptam egy gyönyörű állapotban levő AKAI CS-M02 decket, amiben sajnos törött a kuplung nyomórugó tartó kis műanyag.
Szeretném megmenteni a készüléket ezért keresek hozzá mechanikát, hibás roncs, hiányos készüléket.
Akinek van kérem jelezze.
Köszönöm
Sziasztok
Hozzám került egy a címben szereplő erősítő.
Sajnos a trafó előtti részét teljesen szétszedték kibelezték. Így a primer oldalon van 6db vezetékem amit nem tudok hova kötni.
Ha esetleg valakinek lenne egy rajza, vagy egy ilyen készüléke amiről csinálna pár képet azt nagyon megköszönném.
Segítségeteket előre is köszönöm.
További szép napot.
Miklos2peter
Sziasztok!
Van egy kis (nagy) problémája ennek a "hi-fi" cuccnak... nem lehet bekapcsolni.
Jelenleg ott tartok, hogy a tápegységben láthatóan matatott már valaki és nem tudom megfelelő alkatrészeket (tranzisztorok) rakott-e bele. Sajnos bár fent van itt egy rajz róla, de azon nem lehet kivenni szinte egy alkatrész típusát/értékét sem.
Tehát ha valakinek meg lenne más forrásból a rajz, sokat segítene vele.
Köszönettel: Z.
Sziasztok!
Hozzá jutottam eme erősítőhöz, bal oldali végfok hibával.Ahhoz hogy "egyforma" legyen természetesen mindkét oldalt cseréltem. A művelet sikerült, a voltok és miliamperek rendben, be is kapcsol szépen.De viszont ha hangfalakat kötök rá, azonnal veri a biztiket és persze a végfokok (2sd313)is elszállnak azonnal.Az egyik oldal egyszer megszólalt egy pár másodpercre, de a következő bekapcsoláskor az is elszált.A kérdésem hogy ilyet mi és miért okozhat, már a 3. végfokpárt használtam el.
A nyugalmi áramot az sm szerint állítottam 20 mA körül, az egyik 10mA körül volt, a másik az aránylag jó volt.