Sziasztok! Szükségem lenne AKAI AM-U3 típusú erősítőhöz BG-158Z típusszámú vákuum-fluoreszcens kijelzőre. Ha valakinek van, kérem jelezze. Köszi: Levente
Kedves kollégák!
A segítségeteket kérném, édesapám magnójába elszakadt az ékszíj. A készülék nincs nálam, így nem tudom, mekkora kell bele. Tudna ebben segíteni valaki?

Előre is köszönöm: Jácint
Sziasztok!
Kaptam egy Akai AM-37 típusú erősítőt. Már az elején feltűnt, hogy valaki barkácsolta a hangerő potit. Határolóként csavarokat ragasztott rá, hogy ne lehessen egy bizonyos szint alá tekerni, bizonyára ott már hibás volt. Az ismerősöm szerint így sokáig rendesen működött. Most azonban teljesen mindegy mekkora szintet állítok be teljes hangerővel szól. Hiába állítok a hangerőn nem változik semmit csak üvölt. Így persze sokáig nem lehet tesztelni. Fejhallgatóval próbálva sem változik a hangerő, továbbá a balance és a hangszínszabályozók is hatástalanok. Amennyiben a poti hibás, hol tudok ilyet szerezni?
Előre is köszönettel:
Alfonz Senki
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Van a címben szereplő szalagos magnóm.
Elkezdtem a teljes felújítást, már csak a mechanika van hátra. Gumi közlőkerekeket (Idlereket) keresek hozzá.
Ha valakinek van eladó, tud eladót, ill. tud beszerzési forrást, kérem írjon!