Sziasztok a fent emlitett tv-hez szeretnék segitséget kérni.
A problémája: Bekapcsoláskor a készenléti világit pirosan, s közben pittyegő hangot ad ki,távkapcsolóval való inditáskor egy hosszabb pityegő hang.
Tanácsotokat előre is köszönöm!!
ÜDV Zsotesz!!
Alien CTV-5131.51cm CRT. Előzmények a tévét nem ismerem egyik ismerősünk nyaralójában található, hibajelenség a TV bekapcsoló gombjánál volt érintkezési hiba a nyák lemeznél a forrasztó ón le volt válva a Tv hol működött hol nem, ezt a problémát orvosoltam viszont fellépett egy másik probléma is a TV nem talál fogható csatornát sötét képernyő a menü használható, a hangolás során egyik hullám sávban sem talál csatornát, sőt az AV-ről sem működik, hazahoztam a nyaralóból de a kábeltévé csatornáin sem talál semmit sem.Lenne valakinek ötlete?
Köszönöm....
 Üdv. Mester Urak! A fent  jelzett készülékkel a következő a gondom! A  Tv müködött hiba nélkül, kikapcsolva, gyerekzár  be!! Továbbiakban a Távirányító le  esett És  újra  nem indítható a  TV!! Készenléti kijelzés  van!!
 A távirányítóba  világító diódát rakva működik a  táv, valamint  web kamera  elé  tartva is  működő képesnek látszik Kérdésem hogy mit  tudtok javasolni hogy  el induljon  ez a Tv!! Köszönök  minden  javaslatot!!
Üdv.mindenkinek! Egy 11AK19 pro val szivattyúzok
 Mi lehet a baja? A kontroll led pirosan villog,indításkor semmire nem reagál,
 a tápban a diódákon kívül minden kondi kimérve a hibás cserélve.A táp ic cserélve opto cserélve.eprom frissítve.Természetesen az ellenálatkák is kimérve (illetve a táp szekunderében is ugyan úgy)
 Hogyan lehet a védelmét kiiktatni vagy rábírni arra,hogy készenlétre feláljon.
Volt már valakinek ilyen esete?
üdv. :help: