Sziasztok!
A tárgyban szereplő Ariston valamiért nem lép ki a programból.
Esetleg a service mode segítene neki.
Nem tudja valaki a belépést.
Köszönöm
Üdv,mindenkinek! Ma pár órát küszködtem 2 db Ariston inverteres vezérlő panellal. Az egyik működött,csak megmosták a gépet,és víz fojt bele,a másik,meg csak fel villant egy pillanatra,és ennyi. Nos,az egyikben (Avtf 129-ben) 2 db Igbt (gp7nb60kd) volt zárlatos,ezeket cseréltem,de sem az ajtót nem zárta le,sem a programokat nem engedte változtatni. Egy új szoftevertartalommal ez a gond is megoldódott. A másik panelon a tápban egy 22 mikró 400voltos kondi volt hibás. Mind a két panel működne,csak a motort nem forgatja. Kérdezném a nagyérdeműt,hogy nem-e járta már végig valaki ezt a hibakeresési útvonalat előttem? Merre tovább? Nem találok egyenlőre hibát többet,a gép többi része,a motorral egyetemben biztos,hogy jó,mert lepróbáltam egy hibátlan vezérlő panellal is. Nem adom föl,de jó lenne egy kicsit hamarabb megoldani,mint sem napokat kísérletezni velük.
Sziasztok!
Ariston MBAA 4531 CV hűtőnk tönkrement. Nyáron egyre többet járt végül szinte ki sem kapcsolt. Hívtam szerelőt feltöltötte (10000Huf, 70 gramm gáz 200Huf) három hétig jó utána újra egyre többet járt. Lekapcsoltam telefonáltam szerelőnek azt mondta dobjam ki vegyek újat. De valakit ajánlott aki 50000-ért megjavítaná. Felhívtam ő is lebeszélt mondván nem biztos hogy jó lesz, és utána a kompresszor is tönkre fog menni. Ezek után keresnék itt a listán valakit, aki értelmes áron megjavítja vagy elmondja mit csináljak. Végül az ok hogy miért kínlódok ezzel, a hűtő 8 éves az elektonikája két évente meghal kondi csere 200 forint és megy tovább, ez belefér, viszont nagyon szeretjük, magas széles mély rendkívül jól pakolható. Jó lenne még használni.
Köszönöm, ha segíteni tudsz.
Üdv,
Nagy Ferenc
Sziasztok!
Kb.fél éve vásárolt a barátom egy Ariston avf 109 s típusú elöltöltős mosógépet.
Eljött hozzám, hogy a mosógép programja megőrült ugyanis 30 perces progit két óráig teker és nem hajlandó centrizni. Ismeri valaki ezt a típust?
Bármilyen megoldás érdekelne esetleg kapcsolási rajz,ha létezik hozzá.
Előre is köszönöm! Isti