Üdvözlök mindenkit.Ariston mosógéppel volna olyan probléma,hogy nem indul a motor .PL centrifuga inditása után lezár az ajtó kiold a dobretesz szivatyúzik számol visszafelé ahogy kellene neki aztán végigmegy a program úgy hogy a motor megse mozdul.A végén 01percnél kiírja az F01 hibakódot (nincs motormozgás)Ha mosást indítok felveszi a vizet aztán várakozik, majd jó sokára F01 hiba.Ez már x-dik panel ami ezt csinálja a panelon semmi elváltozás égés nyom mérhetően rossz alkatrészt nem találok.A kondikat kicseréltem,bár mérve azok is jók voltak.Próbáltam átprogramozással de ezeken a panelokon ez sem segítet.Esetleg valaki tudna valami okosságot,hogy mi lehet a probléma.Előre is köszönöm a seítséget.
Kedves Fórumozók!
A címben írt mosógépem amikor elér a centrifugáláshoz, F8 hibaüzenettel leáll.
Találkoztatok-e már ezzel? Mi okozhatja?
Segítségetek előre is köszönöm!
Gábor
Kedves Tanyatagok
Került hozzám egy ilyen villanysütő: (tipusa: FZ990 C1
1./ van e valakinek elfekvőben egy vezérlőkártya (lásd a számát a 2.képen)
2./ sajnos nem találtam hozzávaló service doksit,de az is sokat segítene (ha valakinek van ilyen, hogy megmérné a piros nyillal jelzett kondenzátoron mennyi a (táp) feszültség (c021)
3./ ahogy látom az U086- os tápegység (modul)kártya (338/08) adta meg magát, ennek a kimenetén van a fent említett C021 kondenzátor
4./ doksi is segítene ! a neten "csak" képek vannak
előre is köszönet a segítségért:
attila.p
Sziasztok !
A címben szereplő vízmelegítőmhöz keresek alaplapi tömítést,de sehol nem találok.A boyler mo.-n vásárolt mégsem találok hozzá alaplapi tömítést.Kezd vízkövesedni ezért cserélnék benne mindent(fűtőszál ,aktív anód)de nem merem addig megbontani amíg a hiányzó tömítést nem sikerül beszerezni,mert azt is cserélni szeretném.
Ha valaki tud beszerzési forrást,kérem jelezze!!!
Köszönöm előre is mindenkinek,üdv:mika