Üdvözlök Mindenkit!
Nemrég kaptam ajándékba a fent nevezett tunert és mellé még egy TA-V77 erősítőt, egy TC-V55R magnódecket és egy CDP-35 CD-lejátszót. A kérdésem az lenne, hogy vajon milyen távirányítója van/volt ezeknek. Ugyanis a fontosabb funkciógombok mind elektronikusak, és a V710L-ben találtam egy "REMCON DETECTOR" nevű áramköri részt, a hátulján 2x5 pólusú "Remote" feliratú csatlakozót. Ezek a csatlakozók a többi kütyü hátulján is ott vannak. Ezekből arra következtetek, hogy létezik ezekhez távirányító, csak nem tudom, honnan lehetne beszerezni. :?
Esetleg van rá esély, hogy valami univerzális táv is elviszi?
Segítségeteket előre is köszönöm!
u.i.: BÚÉK Mindenkinek!!!
Hellóka!
Hogyan lehet levarázsolni a CD forgótárat a meghajtó tengelyről? A robbantott ábrából nem sikerült kisilabizálnom. Hasonló SONY toronynál mindössze egy menetes csavar rögzíti a tárcsát a tengelyre. Várom az idevágó tudor tanácsát,
előre is megköszönvén.
U.i: A masina SM letölthető.
Megoldva!
Sziasztok !
Hozzám került egy Ágota DS300 tranzisztoros erősítő.Nem a FET-es verzió. Valaki már próbálkozott vele. Miután bevállaltam, rájöttem, hogy nem egyszerű falat.érdekes felépítésű erősítő.
Egyik csatorna néma volt.Fél marék alkatrész cseréje után addig eljutottam, hogy megszólalt, de borzasztó torzan, recsegve szól.már szinte minden ki van cserélve, de semmi változás.
Volt közben másfél hónap kényszerszünet (csuklótörés), de most már előszedtem újra.
Lassan a sírba tesz. :szetver:
Próbálom lerajzolni a kapcsolást, de még nem jutottam a végére.
Ismeri valaki ezt a végfokot ?
Sziasztok!
A fenti, géphez keresek doksit, valamint egy D3NO4H 2210 számú ic-t. A fent lévő nem sm, hanem user manuál. Köszönöm. Most találtam meg az ic darabjait!! Ezért javítottam.