Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ARTHUR-MARTIN AWT1255AA SCH

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (JPG)
Size
96.8 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar arthur manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AWT-1255AA AWT1255AA AWT 1255 AA ARTHUR MARTIN
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Siemens mosógép villogó kulcs

Sziasztok.

Siemens WM14S740 mosógépen bekapcsolás után villog egy kulcs embléma.

Kiléptetni nem tudom.

Használati útmutató szerint ha a gyerek zár  aktív  akkor simán világít.

Szervízmódba  tesztprogram hibátlanul végigmegy.

Mi okozhatja ezt?

 

AEG TC12H6BHP szárítógép nem szárít
Üdv mindenkinek! Kalorikusan le volt hervadva, adatlapot nem találok rajta, kapott 0,5 kg R134-est, és most jobb, de még mindig nem az igazi.
Ventilátor nélkül a kondenzátor 52C, de szárításkor lemegy 38 fokra, az elpár 5 fok.
Kérdésem, hány fokon szárítanak a kondenzációs szárítók, és mennyi gáz kell bele (39F1130 kompresszor)?
Bauknecht WAK 7951 elöltöltős mosógép F6 hiba.(MEGOLDVA)
Sziasztok! A címben szereplő mosógép motorvezérlő panelján elégett az R10-es és az R11-es ellenállás. A színkódjuk olvashatatlan. Arra kérnélek benneteket, ha valakinek van ilyen panelja legyen szíves megnézni az említett két ellenállás értékét. Ha esetleg a panel kapcsolási rajza fellelhető valahol, azt is megköszönném. A segítséget előre is köszönöm. A panel adatai: AKO 544 271 BHG 4619 710 63361 Üdv:Ladakölyök Megoldás: A motorvezérlő panelon az R10,R11 13kOhm-os ellenállásokat cseréltem ki, valamint a motorra menő csatlakozót is cseréltem mert az egyik érintkező erősen patinás volt. A motor szénkefevezetői is erősen patinások voltak, ráadásul az egyik kefe nagyon hosszú volt, a másik pedig csak jó ha a fele. Ezért azokat is kicseréltem egyformára. A motort a szénportól kifúvattam és megtisztítottam az érintkezőit is. Az IGBT-re és a mellette lévő védődiódára hőpasztát kentem, mivel alig volt rajtuk és az R11-es ellenállás cseréjéhez le kellett vennem a hűtőbordát. Mivel a bordán kevés volt a paszta, így amikor a pántokkal hozzáfogattam az IGBT-t és a védődiódáját, akkor a gép nem tudta elindítani a motort, csak a relét kattogtatta és ki is állt F7 hibával. A paszta pótlásával azonban a gép tökéletesen működik. Még egy pár teleszkóp kell bele, mert azok is totál ki vannak menve, de ez már részletkérdés.Üdv:Ladakölyök
Daewoo KOG-6C07 mikro nem kapcsol ki (Megoldva)

Sziasztok!

Az időkapcsoló nem áll le, szétszedi nem fogom, mert egyszer egyet szétszedtem, kábé lehetetlen összerakni :)

Szokott ennek ilyen baja lenni?

Köszi
(nt35mkd27e p)

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce