Sziasztok!
Haverom kérdezte, hogy ha a munkahelyén a telefonnal csatlakozik a céges wifihez, akkor azt látja-e a főnöke, vagy a rendszergazda?
Köszi.
Sziasztok!
Elég sok ember jár erre, aki otthon van a számítástechnikában. A task-managerem lebutult, csak ennyi látható belőle:

Van valakinek ötlete? Vírusírtók, anti spy-warek nem találnak semmit.
Üdv: Jácint
Köszöntök minden Kedves Tanyakedvelőt !
Videó felvevőmmel 8GB-os Dell clas10 normál méretü SD memóriakártyára vettem fel. A felvétel számítógépre - kártyaolvasóval - történő bevitelénél nem sikerült a beolvasás...a homokóra folyamatosan ment és nehéz is volt ebből az állapotból kilépni. A "sajátgép"-ben formázatlanként látszik "megformázás ?" Természetes, hogy nem választottam a formázást.
Nagy bánatunkra üröm lett a karácsonyi felvétel öröme helyett.Van e módszer (program) arra, hogy a kártyán lévő adatokat megmentsem ? Ehhez kérek segítséget.
............MEGOLDVA...(önzetlen segítőkkel)
Sziasztok!
A fenti régi laptop főleg internet oldalak betöltése, szörfözés közben nagyon lassú.
Próbáltam WinXP-vel és Linux változatokkal. Arra jutottam, hogy a 2x 256 MB RAM kevés neki. Sajnálnám kidobni ezt a jó kis régi gépet. Ha valaki tudna segíteni 2 db, rosszabb esetben 1 db 512 MB RAM-mal, azt megköszönném. Szívesen cserélném alkatrészekre (Budapesten). A RAM specifikáció a következő:
64-bit DDR non-parity SDRAM
PC2100 at 266 MHz
2 db 200 pin SO-DIMM memory slot
Kép mellékelve.
Előre is köszi: Gábor