Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AUDIOLA UST-702 1939 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
96.1 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar audiola manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    AUDIOLA UST-702 UST702 1939 UST 702
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
MAC Fearless 1000 autóerősítő.R126 érték?
Sziasztok! A fentnevezett masinához kérnék segítséget.Rajz formájában,vagy az R126 pozíciójú ellenállás értéke kellene.Nevezett R egy négyszeres műverősítő neminvertáló bemenetén lakik. Válaszotokat előre is köszi. Tisztelettel.Jenő.Válaszolni csak holnap tudok mert délutános vagyok.
Pioneer vsx709-ben hangero enkoder javitasa lehetseges? Megoldva.
Sziasztok. Adott egy Pioneer VSX709 tipusu erosito, aminek a hangero enkodere rakoncatlankodik, fel-le valtozik, ha tekerem a gombot. Valaki szedett mar szet ilyet? Esetleg meg is javitotta? Udv. "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Macaudio sonic 2125 autós erősítő
Szervusztok Erősítős Szakik! Javítok éppen egy erősítőt(autós erősítő ugyan de azt hiszem a tápegységtől eltekintve nincs különbség az asztalihoz képest). Tápegység hibával került hozzám amit orvosoltam is.A baj az,hogy rendkívül halkan szól.Hídba kötve és csatornánként külön-külön is.Mindenféle szabályozás megvalósul,hangerő hangszín egyaránt,csak rendkívül halkan. A tápegység 2x37,5V.Végfok tranyók rendben vannak(ohm-osan mérve legalábbis). Valami központi hibára gyanakszom,mivel mindkét csatorna egyaránt rossz,de az elő erősítőben nem találtam hibát(ami nem azt jelenti,hogy nincs is). Válaszaitokat előre is köszönöm!
SONY STR-AV200E erősítő nincs hang
Jó napot mindenkinek! A gondom az hogy mikor hozzám került a panasz az volt hogy recseg , kontakt hibás. Én nem próbáltam ki, mert a testvéremé, hanem szétszedtem, és átforrasztottam.Most megy a kijelző, mutatja hogy keres a tuner, váltja a bemeneteket , de egy árva hang se jön ki.Volna valakinek rajz hozzá, mert nekem nincs.Így meg nem is tudom hol kezdjek hozzá. Előre is köszi. dínó
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce