Sziasztok!
Apum kitett magáért. Van egy címben szereplő video, azt mondták neki nem érdemes megjavítani, erre miszlikbe szedte :(
Miért nem hallgat soha rám...
Ki ismeri ezt a gépet? Netán tényleg egy gagyi gép és nem volt kár érte?
Üdv:
Pityesz
Üdv!
Subject hozzám került. Ez egy kommersz alsókategóriás régi videó lenne. Először el sem akart indulni. Mikor szétszedtem akkor jött az első meglepetés: Nem kapcsolóüzemű a tápja. Egy öklömnyi trafót raktak bele. Szerencsére csak a szekuder oldali nagy puffert kellett kicserélni és magához tért.
A következő probléma akkor adódott mikor kazettát akartam belerakni. A négy szíjból 2 elszakadt, a másik kettő meg laza volt mint a rigalánc. Vettem hozzá szíjkészletet, 700 forint volt (kb. a videó értékének 700szorosa). Szépen magához tért, kazettát bevesz, pörget.
Most viszont megakadtam, mert van egy fura hibája. A szalag elején szépen működik minden, de ahogy egyre inkább a végére ér kezd belassulni a csévélés, néha hallhatóan lelassul, meg-megáll egy pillanatra, amíg végül teljesen megáll, nem továbbítja a szalagot és kikapcsol.
A nyomógörgő gyanús nekem, mert meglehetősen kemény. Sini tartja, egy ezresért. Ennyit már nem kívánok rá költeni. Van valakinek ilyen esetleg?

Esetleg előfordulhat, hogy nem a görgő, hanem inkább a kuplung a hibás? Mit érdemes ilyenkor még ellenőrizni?
Megint egy videó mechanika... Jaj. :)
DM
Üdvözlet!
A fent említett típus nem hajlandó lejátszani. A kijelzőn a SAFE felirat jelenik meg. Gondolom valahogy gyerekzár módba került. A gondom az,hogy nincs nálam a távirányítója.Hogyan lehet ezt hatástalanítani?
Segítséget ,előre is köszönöm! Feri
Helló!
Azzal a hibával kaptam, hogy bennemaradt a kazetta. Levéve a tetejét, rögtön látszott az 5V kondijának a hibája. Ezt kicserélve azonban nem lett jó, befűzi a aszallagot, de nem játsza le, a fejmotor csak dadogva, remegve megy, nem pörög fel. Az icje fő mint a bab. Érdmes bele rendelnem ilyen ict, vagy maga a motor is tönkre szokott menni?
Üdv.: Ízirájder