Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AXXION AX6020T-1-

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
534.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar axxion manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AXXION AX-6020T-1 AX6020T1 AX 6020 AX6020T
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
THOMSON ICC20 nem indul el standby-ból (Megoldva : Gyerekzár)
Sziasztok, Került hozzám egy THOMSON gép amit ICC20-as béléssel szereltek. Bekapcsolás után lassú villogása van de nem hibakódot villog! Előzménye a tulaj szerint az volt hogy vásárolt egy tanítható távot hozzá mert már régóta nem volt hozzá távirányító és amikor rátanította kikapcsolt s azóta ezt csinálja. Mértem benne párat de nem találom mi lehet a ludas :( Standby táp +8v helyett 10v de ez elvileg ok. +5v rendben. Se tasztra se távra nem reagál. Jóformán semmi életjelet nem ad a gép. Indítás után kb 3-4 másodpercig világít a led majd elalszik 1 m.p re és újra 3-4 m.p világít, nem kapcsolja se a rendszertápot se a demag relét semmit. Ha valakinek volna ötlete erre azt szívesen venném. Előre is köszönöm. Üdv: Irkax Megoldottam! Gyerekzárban volt a gép, amit gyári távirányító hiányában úgy oldottam meg hogy, főkapcsoló ki VOL- PR- nyomva tart, majd főkapcsoló benyom 8 sec után elindult a tv és ezután már rá lehet tanítani az univerzális távot.
Elektronika 450 kis TV csak raszter van
Sziasztok ELEKTRONIKA 450 kis tv nosztalgiából nekiláttam."bevallom őszintén , úgy látszik túl fiatal vagyok a germánium tranzisztorok sajátságos világához, pláne igaz ha az orosz narancssárgára gondolok... Elindult, raszter van hang is csak az alapzaj ami csak az erősítő zaja. Antennát bedugva nem találok állomást. KF hiba lehet, ráadásul az első körökben. Próbából tettem rá egy másik tunert, megfelelő helyeken táplálva, egy kanyi állomás, meg zajváltozás sincs hangoláskor. Az első KF erősítő tranzisztor Emiterén kb 3,7V -t mérek a 8,4V helyett. Cseréltem a GT tranyót egy AF 106 tranzisztorra, nem sok sikerrel.Vannak az orosz csoda vastagréteg áramkörök is... Kicsit nehézkes a javítása, pláne, ha a tunerhez kell hozzányúlni.ott is méregettem, a hangoló feszültség 0-25V a tápja 9,6V. Az AGC áramkörben elkókat cseréltem, hátha az szabályoz le, de sajna nem. Ugyan egyedül itt a Tanyán van rajz , de ha valakinek gazdagabb dokuja , infója lenne megköszönném. Esetleg hasonló típus, amiről lenne valami. Köszi Üdv Szabi
orion led 3257 lefagy
Jó estét mindenkinek.Adott ez a hulladék led tv a hiba inditáskor lefagy ahogy bekapcsolom kiirja hogy orion s onantól semmit nem csinál.Startba gondoltam hogy software gond.A mainboard számja tp.sis231.p83.A kérdés mivel tudnám ujra irni az epromot vagy usb röl lehetne e flaselni?Smd epromot még soha nem kellet irnom s ebbe nem vagyok járatos.Ic programozom van de az smd ket nem tudja kezelni föleg ami ebben lakozik 25q64.A segitséget elöre is köszönöm.
Samsung UE75F6400 tv tuláram védelmi hiba
Samsung UE75F6400 tv tuláram védelmi hiba A készülék bekapcsolásakor ki-be kapcsolgat a védelem.Egy idő után megindul sötét a képernyővel, (nem mindig azonos a megindulási idő) ha nincs hozzá semmi csatlakoztatva. Csak a figyelmeztető kábelcsatl. felirattal működik is.(SMART TV kábelcstl. stb. ) Mihelyt valamely videoforrásbol kap jelet a a tv,a védelem ujra bedolgozik és teljes képernyőre a fény már sok neki. Nem látszodik pixelhiba a képernyőn. A gazdája elmondása szerint a készülék vadonatuj korában is viselkedett így, de többszöri ujraind. után akkoriban megindult. Mostmár nem is ohajt a tv világos képtartalommal működni, kb 2 évet működött ugy többszöri indulásokkal bekapcsoláskor. Véleményt szeretnék tőletek a hibajelenségre hogy a >védelem a gond< vagy valóban tuláram lehet a probléma. Előre köszi, Jimi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce