Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

B-O BEOLIT-39 1938 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
91.8 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar b manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BO BEOLIT-39 BEOLIT39 1938 BEOLIT 39 B-O
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Yamaha CDX-530E olvasási hiba fejcsere után
Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert nem boldogulok egy Yamaha CDX-530e CD lejátszó javításával.(A service manual megtalálható itt az oldalon)
Kezdte bizonytalanul olvasni a lemezeket, ezért úgy döntöttem kicserélem a lézerfejet.
Mivel több helyen azt olvastam, hogy a motorok is okozhatnak rejtélyes hibákat, ezért először a két motort tisztítottam meg. Betettem az új fejet (KSS210A), elvégeztem a beállításokat. Úgy tűnt, hogy szépen működik minden. A tartalom jegyzéket gyorsan beolvasta, és le is játszotta a lemezt. A gyári lemezt viszonylag szépen lejátssza, de néha megbolondul, szám léptetésnél nem találja a következő számot, a cd felpörög, és mintha "fókuszálás" is hallatszódna. Próbálkozik egy darabig, aztán leáll.
Írott lemeznél rosszabb a helyzet, ezt is szépen beolvassa, de kb. a 3. számtól felfelé nem találja a következő számot, kerreg, keres, aztán leáll. Van úgy is, hogy az első szám első percénél elveszti a fonalat, és felpörög, kerreg, leáll.
Találkozott már valaki ilyen hibával? Hogy lehet behatárolni egy ilyen hibát?
Sony MHC-1500 táp hiba
Sziasztok! Kezembe került a mai napon egy Sony MHC-1500 típusú minihifi. A tápegységgel van problémám, ugyanis a kérdéses alkatrészt, ami vélhetően tönkrement, sajnos sehol sem találom, M5230L : http://monopoly.highspies.com/pdf/m5230l.pdf Esetleg tudja-e valaki, hogy tudok-e ilyet szerezni, vagy valamit berakni helyette???? Előre is köszönöm!
lg s33a1-d subwoofer primer oldal felrobbant
Sziasztok.
Kezemben a maradvány és sorolnám ami felismerhetetlenségig megsemmisült. A 3BR0665 az megvan de a C911 a ZD906 a ZD901 ami ismeretlen. Nézelődtem segítség után de csak azt találtam ami nekem is van.
https://linustechtips.com/main/topic/1047584-help-needed-with-lg-subwoofer/
Hátha valaki tud segíteni, előre is köszönöm.
Üdv.
Orion OBTS-1715 Hordozható erösítő-hangszóró
Sziasztok!
Hoztak hozzám egy a fenti típusú masinát azzal hogy hamar lemerül az akkumulátora.Valóban nem bírja 10 percnél tovább közepes hangerőnél. Töltés után 14,4 voltot mérek az aku sarkain terhelés nélkül. Ha valakinek van rajz eme gyönyörűséges magyar termékről kérem segítsen ki vele mert nem tudom eldönteni, hogy a töltő vagy az aku rossz.
Üdv. Jenő
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce