Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

B-O GRAND PRIX-506K 1950 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
231.4 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar b manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    BO GRAND PRIX-506K PRIX506K 1950 PRIX 506 506K B-O
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Audi Gamma CC bekőtése MEGOLDVA!
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a rádió helyes bekötésében. A problémám az lenne, hogy a hangszóró kimenetek nem szólnak. Erősítővel tudom hajtani. Jó lenne tudni azt is, hogy mit jelent a Gala funkció a rádión ? Köszi: Zsolti
Kenwood KRF-V4060D védelem ki-be kapcsolgat.
Hello.A fent emlitett házimozi erösitöben véletlenszerüen ki-be kapcsolgat a védelem.Valamikkor tökéletesen müködik,de van amikkor 2 mádodpercenként katog a védelem relé,és a kijelzö is elsötétül.Ötleteket kérnék,hátha már járt valaki igy.Eddig visszaolvasva csak táphibákat találtam a forumon.Kösz.
BMW DVD
Üdv Egy kedves ismerősömnek az autójában megadta magát a DVD. Mivel ez egy BMW530D ez a DVD a navigációs lemezt is kezeli. Megnézték szervízben és azt mondták lézerhibás. Tisztították de nem javult. Javítani nem tudják de komplett navígációs egység csere lehetséges csillagászati áron. Tudtok e segíteni milyen lézer kellhet bele és egyáltalán beszerezhető e? A gond ott kezdődik hogyha kivesszük ezt az egységet akkor az egész komputeres rész leáll. Ezért nem tudok róla többet. Öregtamás és Exgálkás gatyit felkötni itt a szép feladat. Segítséget előre is köszönöm Laci
Yamaha RX-V659 erősítő nem kapcsol be -MEGOLDVA-
Sziasztok!

Van egy a címben említett házimozi erősítőm ami nem kapcsol be. 

Sok fórumtémában írták a betáp utáni kondit, ezt cseréltem valóban hibás volt, 5,8nF volt 22nF helyett. Nem hozott megoldást.

Ellenállások értékei jók, a T651 trafón a bemeneten kb 20 volt AC-t mérek, ha rövidrezárom a Q654-et akkor 0V-ot. D659-et kimérve jónak láttam.

Valakinek ötlete, hogy merre menjek tovább?

Megoldás: PRY fesz csak 2sec-re volt meg, utána tiltott a processzor. Ez a 2 sec is kellett volna ó, hogy kapcsolja a relét, nem kapcsolta. Q652 tranyó volt a hibás.



 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce