Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

B-O GRAND PRIX-507K 1951 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
239.3 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar b manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BO GRAND PRIX-507K PRIX507K 1951 PRIX 507 507K B-O
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Sony STR-DE135 erosito Bass boost es Mute mikrokapcsolo hiba
Sziasztok! Van egy Sony STR-DE135 erosito, minden tokeletesen mukodik, egy dolog kivetelevel. A hangero allito poti jobb oldala mellett van ket mikrokapcsolo. Felul a Bass Boost es alatta a Mute gomb. A problema az, hogy amikor nyomogatom a Bass boost gombot, akkor veletlenszeruen, hol jol mukodik, hol a Mute gomb aktivalodik helyette, es van amikor teljesen erzeketlen. Ha a taviranyitorol nyomogatom ugyanezeket, ott tokeletesen mukodik. Valakinek van valami otlete ezzel kapcsolatosan? Az erosito mar ebben az allapotaban kerult hozzam, es meg sosem volt szetszedve. Segitsegeteket elore is koszonom.
Yamaha rx-v450 erősítő nem kapcsol be (megoldva)
Üdvözlet Mindenkinek! Az adott erősítő időnként meggondolja magát és nem kapcsol be. A tápot végigmérve minden rendben van. Ha lenne valakinek valami ötlete, azt előre is köszönöm. "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Technics SU-V55A erositoben a vedelem letilt. MEGOLDVA
Sziasztok. A cimben szereplo erosito jutott hozzam, azzal, hogy nem szol. Nincs nagy tapasztalatom az erositok javitasaban, foleg az AA osztalyuakeban nem. Elso mericskelesre az R438 6R8 at talaltam szakadtnak, aztan a Q405 ot B-E zarlattal. A tobbi tranyot atmertem, igaz nem szedtem ki oket, de zarlatot vagy szakadasra utalo jelet nem talaltam. A kepen pirossal feltuntett feszertekeket merem, +-0.2V allando valtozassal. Kerlek adjatok valami otletet, merre kutakodjak tovabb?
Technics SA-DX850 F70 hibakód
Sziasztok!
Hozzám került egy a címben szereplő receiver. Tudom hogy rengeteg találat van a neten az f70-es hibakód kapcsán.
Általában a digitális áramköri panelon szokott a probléma lenni.
Van egy tökéletesen működő Panasonic SA-HE75 gépem is itthon.
Ebből átraktam a digitális panelt, de a hiba maradt.
Annyira jöttem rá, hogyha átkapcsolom a bemenetet digitálisra (mindegy hogy TV vagy video) akkor nem jelentkezik a hiba.
Viszont amint átkapcsolom analóg bemenetre pár másodperc után rögtön jön az F70 hibakód.
Még nem kezdtem el mérni semmit. Szerettem volna először megkérdezni, hogy mi lehet a hiba oka.
Milyen irányba induljak el? Melyik alkatrészeket mérjem első körben?
Előre is köszönöm ha valakinek esetleg van ötlete és hajlandósága hogy segítsen!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce