Sziasztok fent említett tv-t kellene ujra softwarelni hogyan lehet megoldani a cserét rajta mert ugy néz ki elszált . A tv van ,hogy eljut az LG logóig van ,hogy kiírja webOs aztán megáll sokszor még a háttér világítás sem indul el . Kettő nappal ezelőtt jött egy Software frissítés kiírtta telepítve . Majd megált. Képek csatolva .
Esetleg valakinek ugyanilyen panelja lenne e és mennyiért.
Üdv a kolégáknak van egy proektoros SAMSUNG SP43R1HL1 tv ami ojat brodukál hogy középen aulról egy fekete hullámos cicak csik 20cm hosszan fölfelé a képen van állandóan, hogy tudom eltüntetni.
Ha tud valaki megoldást megköszönön.
Üdv.Csaba
Sziasztok!
A segítségeteket kérném: Sony KDL-32WD757 TV-n bekapcsoláskor bevillan időnként a Sony logo, esetleg még egy pillanatra a az aktuális csatorna felirata is, de aztán eltűnik, és csak a hang, valamint a háttérfény működik. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. (én alaplap hibára tippelnék, esetleg BGA hibára...)
Köszönöm a segítséget!
Üdvözlettel:
Attila
Üdv.Mindenkinek!
A készüléken fura fátyolos kép van és gyengén szinkronhibás(ez táphibára utal)
viszont az AV bemenetekről csak hangot ad képet nem ezért gyanítom,hogy eprom tartalom hibás. Szeretném a segítségeteket kérni eprom tartalom kellene.
És majd el felejtettem,hogy az OSD kijelzés teljesen zajtalan és nincs benne szinkron hiba sem. :fun: