Helló!
Számomra elég érdekes hibát produkál ez a gép. Az osd-je megfelelő, de a kép az bármilyen beállítás mellett sem jó. Érdekes, hogy az egyéni beállításban egyenként állítható a szín, de a piros ugyan nem állítható és így minimumon is túlteng benne. A másik 2 színt állítva sem jó a kép. A "meleg" beállításnál is zöldes a kép, autó adjustban látható, hogy jó irányba indul, éles kép is, de aztán visszatér a hibás beállításra, felbontásra.
Én eprom hibára gyanakszom, de nem találtam hozzá. Meg tudtok erősíteni ebéli hitemben?
Üdv:: Ízirájder
Sziasztok
Az alábbi monitor fekete színtje, hogy állítható?
A teljes SM-et sajnos nincs meg hozzá. (potik csak a 2 fokus + G2)
Szervíz menüje lenne?
P.G.
Sziasztok!
Ez a monitor elindul, és bekapcsolásnál kb 10s-ig van kép utána sötét a kép, ki be kapcsolás után ugyan az a helyzet, mi lehet, mert még nem sok lcd csináltam, én 4395-ös icre gondolok?
Üdv!
A hiba a következő: Bekapcsolás után három vízszintes feketecsík jelenik meg(1 alul,1 felül, 1 középen). Háttérvilágítás van. Beérkező jel hiányában átvált készenlétre, ahogy azt kell.
A kondik lászólag rendben. Halk zizegés hallható.