Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BELSTAR 1466TM-11AK36-

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
302.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar belstar manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    BELSTAR 1466 TM 11 AK 36 1466TM 11AK36
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Thomson Tv 21 DG170G
Sziasztok A tanyán megtaláltam a rajzát ennek a készüléknek. Valami elkerüli a figyelmemet mert nem találom hogy a proc melyik lába indítja a táp ic-t és hogyan van amit értek de nem teljes a kép ha valaki képben van a dologgal megköszönném ha elmagyarázná. Üdv Kiss
MTC 53 TV
Hali Mindenkinek! Kedves ügyfelem ragaszkodik (ragaszkodna) a tv-jéhez. MTC 53-as, természetesen Orion belsővel. De vajon melyikkel? Táp kormos, alkatrészek nem azonosíthatók! Ha valaki tud, kérem segítsen! Örök hálám!
BARBIE TV
Sziasztok! Segítséget kérnék a következő témához: Angliából származó Barbie (fantázi nevű)TVDVD1BBGB 37cm képátlájú tv-nek nics BG-DK hangrendszere csak a Menü szerint: Sound system I.A tv chassi-ján ez a számsorozat található:0320-15301-104 081 02 2007 0709-A20435-05 Valószínű hogy szervíz menü-ben állítható, de nem tudom hogyan lépjek be mivelnem tudom beazonosítani a gyártót ,magyarországon is árultunk ilyen fantázia nevű TV-ket de akok LG márkájúak voltak. Ha tud valaki segíteni előre is köszönöm!
LVDS 100 Ohm kell v. nem??
Sziasztok

Tudom megint megkapom majd hogy.. De mindegy..
Már kb 1 éve nem nyúltam TV-hez, de most szokásosan a sajátommal szívok.. 
Van nekem még 2 db Samsung 32T4302 TV-m. Mindkettőt törötten vettem (az egyik gyárilag 5302), s tettem bele egy másik kijelzőt..
Ami kint van a tető alatt, az sávhibás lett, de kb 10 perc u tán szinte nem vehető észre.. A másikba sikerült egy függőleges pixelhibásat belefaragni..
Ezekbe keresek kb 1 éve kijelzőt. A héten kaptam a családból egy kidobott 32-es LG-t, ami pukkant. Nekik nem kell . Szuper..
Ma végre volt időm, szétkaptam, belefaragtam. Természetesen az LG-ben Tcon csatis kijelző volt, a samuban szalagkábeles..
Belefaragtam, s kerestem egy LVDS kábelt, amit beforrasztottam.. Elvileg jól..
Bekapcs, kép nuku. Anyád.. Átnézem 2x.. Elvileg jó. Mérek, 12V bemegy, VGL és 3.3V van, de semmi más nincs.. A tcon tápját se indítja be... 
OK. F.a.sz..a.. Sikerült 1 TV-be 2 hibás kijelzőt is belefaragni :( Valamiért nem hittem a hibás kijelzőben, s miután összeraktam csak szétszedtem, s rádugtam a régi kijelző tesztelő Philips mainomat.. S lőn csoda, a kijelző megy, sőt hibátlan.. Anyád.. A samuval meg nem.. 
Nézegettem méregettem.. Egy nagy különbség van.. A csíkos kijelzőn, amit kivettem, ott volt 100Ohmos lezáró minden LVDS páron.. A most berakotton nem.. 
Letöltöttem a pdf-jet, s ott is ki van emelve, hogy a 100Ohm kell, de nem nézhető ki, hogy Ő mire gondol. A Timing Controller panelon, mert az elvileg a kijelző lévő kellene legyen, de ott simán nincs 100 Ohm.. A Philips main meg vitte.. 
Valaki járt már így, hogy nem volt 100 Ohm a tconon???  S utólag kellett berakni? Igazából  nem nagy dolog, csak itthon pl nincs, meg a Philips main így is vitte. A samuval meg a tápok se indultak be.. Gondolom mivel nem volt clock az LVDS-en amit észlelt volna, így nem indította a tápot sem. Vagy pasz..

A most beépített kijelző: ST3151A05-8-XC-3

Valakinek lenne ehhez építő infója?
köszi

L
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce