Sziasztok!
A fenti gépnek kellene valamilyen kód, vagy eeprom tartalom? A sorozat száma: BP3759P1353753
Sziasztok!
Javított már valaki ilyen készüléket? Feszültségek rendben, de a kijelző le van fagyva. Kapcsolási rajzom van róla, de elakadtam. Bármilyen segítséget szívesen fogadok. Akár azt is, ha valaki belenézne, aztán majd megegyezünk.
Köszönettel: lcsaszar
Sziasztok!
Hozzám került egy Blaupunkt Bristol CD35 típusú autórádió.
A kérdésem ezzel kapcsolatban ahhoz szól elsősorban, aki ismeri ezt a szerkezetet.
Kikapcsolás után is folyamatos megvilágítás alatt tartja a kijelzőt és a gombokat. Ennek így kell lennie, vagy valami elváltozása van odabent?
Ha ezt így találták ki, akkor szigorúan gyújtás kapcsolóval sorba kötve kell használni mert idő előtt feléli az aksi tartalmát.
Még nem találkoztam ilyennel, azt hiszem. Aki ismeri, kérem írja le nekem, hogy helyesen működik-e, vagy álljak neki nyomozni.
Előre is köszönöm!
Üdvözlet.
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem, egy Blaupunkt A151 (Fiat Punto LOW) kód generálásához, illetve annak használatához, mivel az autó szervizelése közben, az akkusarút le kellett szedni! (természetesen a kód sajna nem került elő hozzá)
Előre is köszönöm!