Sziasztok!
Segítségeteket kérném a képen látható, bekarikázott 5 lábú SMD beazonosításában.
Ez van rányomtatva: CM
Nem szupresszor dióda! Valami reset áramkör, vagy kapu lehet.
A készülék típusa: BLAUPUNKT TravelPilot DX-R52
Rajzot nem találtam hozzá, de ha valakinek megvan az is sokat segítene.
Köszönöm.
Kinlódok ezzel a szutyokkal Blaupunkt Davos RDM169. Végfok csere után baromságokat csinál.Hol megy a végfok hol meg begerjed 130 KHz-en, és qvára melegszik. A hang IC szintén. Az is hol elindul az órajel hol nem, és nagyon melegszik. A tápok jók. A rádió működik, a CD szintén, mindent szabályoz. a kijelző mutatja a hang kivezérlést de nem szól. A végfok nincs letíltva.
Lehet ennek eprom baja?
Kérnék valami ötletet mert én már kifogytam
Kösz István
Sziasztok!
Ennek a autórádiónak ez a problémája, kis hangerőnél rendesen szól, de ha fél hangerőnél feljebb már jelentkezik a hiba. Eddig cseréltem a 3300uf, a 4db 1000uf és még a végfok icét is, de nem változott semmi. Mi lehet a gondja, mert egy másik az autóban rendesen szól, de ez így?
Sziasztok!
Kaptam egy ilyen autórádiót, örültem is neki egy darabig, mire rájöttem hogy kijelzője nincs neki. Még nem adtam neki tápfeszt, így vakon el lehet ezt indítani? A kódja megvan.
A neten találtam egy oldalt miszerint számítógéppel kommunikál, de programot nem találtam hozzá.
http://teletehnika.km.ru/articles.php@id=135.