Sziasztok!
A fenti, géphez keresek doksit, valamint egy D3NO4H 2210 számú ic-t. A fent lévő nem sm, hanem user manuál. Köszönöm. Most találtam meg az ic darabjait!! Ezért javítottam.
Sziasztok! A digitális végfokkal szerelt készülék bekapcsol, jól működik, azaz szól rendesen a mély. Amint a zenében lecsökken a hangerő, vagy csak kevés mély van benne, akkor a készülék kikapcsol és csak a tápfesz megszüntetésével lehet újra tápra téve bekapcsolni. Elég 2-3 másodperc zene szünet és máris kikapcsol a készülék. A táp részen minden rendben lehet, de a végfok vezérlésénél lehet a fura hiba. Van benne LM4558 és TL064 smd ic, ezekkel lehet egy jelfigyelő áramköri rész, az egyik kis 10 uF kondin mérni is tudtam pár voltot, ez a hangjel megszűnésekor lement 0 V-ra, ide 3-4 V-ot téve szólt tovább. A készülék nem volt használva, így ez egy gyári hiba lehet, sajnos rajzot nem találtam róla. Valaki javított már ilyen hibát?
Sziasztok!
Küzdök ezzel a "csodával". Egyik pillanatról a másikra (állítólag) halkabb lett. Valóban kb. fél hangerő a maximum. Tápfeszültség rendben és a végfok is jó. Viszont alig jut jel odáig. Próbáltam lekövetni a jelek útját. Egy, vagyis kettő (soic8) IC-ig jónak is tűnik. 003, mindössze ennyi a jelölés rajta, amiről semmit sem találtam.
Ha lenne valakinek ötlete mi is lehet ez, vagy miként keressem, azt megköszönném.
Üdv, Z.
Sziasztok,
Javított már valaki ilyen típusú hangszórót?TDA 7379 végfok van a benne.Ezt cserélnék elsőre benne.Mindkét hangszórója halkan szól
Rajzot nem találtam hozzá.
Köszönöm!