Sziasztok!
Van egy Blaupunkt MS30BT mikro hifim amin egyáltalán nincs hang, csak nagyon halk pattogás, ahogy a hengerőt emelem eleinte még csak csak elindult, de most már semmi. (nem potis, optikai szabályzós)
Sajnos semilyen kapcsolási rajzot nem találok hozzá :( Én végfok hibára gyanakszom (MP7748), le is vettem a hűtőbordáját, de ahogy néztem magyarországon nem beszerezhető.
Abban szeretném kérni a segítségetek, hogy valóban végfok hiba lehet-e, esetleg helyettesítehtő-e ez az alkatrész, egy kompatibilis végfokkal? Esetleg tudnátok-e rajzot mellékelni?
Köszönöm!
Sziasztok
A fenti autós berendezésnek nincs kijelzése, és nem is működik. Doksit sem találtam róla, ha valakinek lenne valami infója, megköszönném ha megosztaná velem. Köszönöm
Sziasztok!
Segítséget kérnék az alábbi rádióhoz, hogy hogyan kell beírni a kódot, mert a kód elvileg megvan.
Köszi.
Sziasztok!
Javított már valaki ilyen készüléket? Feszültségek rendben, de a kijelző le van fagyva. Kapcsolási rajzom van róla, de elakadtam. Bármilyen segítséget szívesen fogadok. Akár azt is, ha valaki belenézne, aztán majd megegyezünk.
Köszönettel: lcsaszar