Sziasztok!
Bosch SPS53E08EU/30 típusú mosogatógép vezérlő panelon egy smd alkatrész, ami a regeneráló mágnesszelepet kapcsolja, kipurcant. A tokozása SOT223. Kódja: N9260. Elvileg STN9260 bipoláris, 600 V-os tranzisztor. (Nem tudom, miért nem triak kapcsolja.)
Beszerzési forrást itthol nem találtam, de helyettesítő típust sem. Persze lehet, hogy figyelmetlen voltam, vagy rossz helyen kerestem.
Szeretnék segítséget kérni, hogy mivel lehetne helyettesíteni, vagy honnan lehetne ilyet beszerezni?
Köszönettel:
NA
Sziasztok !
Az ügyfél állítása szerint már 2012.-ben jártunk nála . Egy másik hibával javítottuk a mosógépét . Most újra elromlott . Most a hiba az , hogy " Nem centriz . " A panel került hozzám . Forrasztások nyoma látszik az A és F oldalon . Megpróbálok fotókat föltenni róla ! Megpróbáljuk elérni az ügyfelet , hogy pontosan mi a mosógép típusa ? Mivel a kollégámnak régi barátja az ügyfelem , ezért kérem , hogy akinek ismerős a panel hibája , tudja ,hogy melyik BOSCH mosógépben van , esetleg fotó , rajz , gépkönyv van róla , kérem , hogy segítsen ! Előre is nagyon szépen köszönöm . Üdv jano
Sziasztok!
A kapcsolási rajz hiánya miatt,a panel,tovább küldve. Üdv jano Nagyon szèpen köszönöm a segítsègeteket.
Sziasztok !
Mivel egy barátunk a javítást nem vállalta és a kollégám javítási tippet kapott . Ezért a javításba újra bele fogtam . A másik barátja szerint , a fokozat kapcsoló javításával lehet megjavítani a mosógép előlapi panelját . Így a mosógépet . Ezért kivettük a komplett előlapot . Fotókat megpróbálok föltenni róla . A szétszedés részleteiről is .Nagyon szépen köszönöm megértéseteket . Az a helyzet , hogy a kollégám kebelbarátjáé a mosógép . Köszönöm . Üdv varga jano
Good morning and thank you for being part of this working group; Is it possible to kindly receive the "SERVICE MANUAL" for my dryer? The main problem is that she does not completely drain the water. Thank you all for your availability.
Sziasztok!
Adott a címben szereplő automata kávéfőző. Egy hete vettem használtan, eddig nem tűnt fel, de most azt vettem észre, hogy ki-be kapcsoláskor, amikor tisztít alig csöpög ki néhány csepp víz a kifolyón és hallom, hogy belül valahol viszont csöpög a csepptálcába. A kávét egyébként látszólag rendesen lefőzi, a mennyiség is jónak tűnik. Mi lehet a bibi? Egy idősebb úriembertől vettem, elmondása szerint külföldről hozta, tömítéseket cserélte benne, mutatta a régieket is, nem gondolnám, hogy kamuzott. Ezt leszámítva működik, de szerintem ez így nincs jól, rendesen kellene folyni a víznek, amikor tisztítja a kifolyót.