Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BOSCH WFA2070

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (DOC)
Size
696.5 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar bosch manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BOSCH WFA-2070 WFA2070 WFA 2070
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
A Bosch WAE28193 mosógépet (panelt) nem lehet bekapcsolni-Megoldva
Guest és guriga  ne szóljon hozzá .
Sziasztok !
A fenti mosógépet (panelt) nem lehet bekapcsolni . Elugrik a fotón látható hibakódra . Ezt nem tudtam megfejteni , hogy milyen hiba .  A  táp.-ban a 10UF/400V és a 470UF/25V ELKO-t cseréltem . A müa.részt , ami érintkezik a "rúgókkal" megtisztítottam . A "rúgókat" újra hozzá forrasztottam a kezelő lap fóliájához .
Kérem a segítségeteket a panel javításhoz és a hiba kódhoz ! Előre is köszönöm .
Üdv Jano
U.I.
Az 1400,800 és a 600 centrifuga LED villog .
Hibakód :
Víz a padlón , az Aquastop kioldott .
Törlése :
A mosógépet kikapcsolt állapotba helyezzük , választókapcsoló "0" állásban legyen . A választókapcsolót jobbra forgatva , 180 fokot eltekerjük , tehát 6 óra állásba  . Megvárjuk , amíg el kezdenek  villogni a LED-ek .
Ezután rajta tartjuk az ujjunkat a szenzoros centrifuga  gombon .
Ezzel egyidőben egyet fordítunk balra a választókapcsolón, tehát 7 óra állásba .
Elengedjük a centrifuga választó gombot , és a választókapcsolót balra forgatva a "0" állásba tekerjük .
bosch silence mosogatószer "újratöltve"
a tisztelt Tanyatagok szíves elnézését kérem mielőtt belevágnák a témába amiatt, hogy nem is tudom, hogy az alábbi tapasztalatom melyik témakörbe tartozna:ide, borozó, sarki kocsma vagy egyébb, de ha, az ebben illetékes, nem találja megfelelőnek a csoprtosítást majd törli, vagy áthelyezi. ugyanis, nemrég még azzal fárasztottam a kedves auditóriumot, hogy a fent említett mosogatógép nem hajlandó kimosni a mosogatószert a tárból és, hogy ne ismételjem magamat, megoldódott a baj, a gép vidáman végezte a rábízott munkát, a vékonyfalú pohár szilánkját már el is felejtettük, no hard feelings, megint a családi harmónia uralta otthonunkat. tegnapelőttig. most már, a házasságban tapasztaltabb Tanyatagok, sejtik, hogy baj van a láthatáron. a kedves párom, miután két lábbal rúgta be műhelyem ajtaját tudatta velem, hogy a gép megint nem mossa ki a mosogatószert és, hogy ......, a már említett tapasztalt kolegák ismerik a további szöveget. őszintén nekem is kinyillott a bicska a zsebemben, mivel nem maradt más hátra, előröl kezdtem mindent, szűrö kimosása, karok üregvizsgálata majd a gépet megindítva, nyilt ajtóval, konstatáltam, hogy minden ok. a víznyomás jó, a karok forognak, semmi szenny a rendszerben. végűl elővettem magát a mosogatószert. betöltöttem, megindítottam a gépet, majd a mikor kinyíllott a tár ajtaja, pár percre rá leállítom a gépet, van mit látnom, a mosogatószer onen vigyorog vissza ahová öntöttem. megkötött mint a gipsz. arra a kérdésre, hogy hol van a megszokott, évek óta jól bevált mosogatószer a párom azt válaszolta, elfogyott, most másmilyent vettem próbára, aro-t! futva vásároltam egy, már megszokott jól beváltat, újraindítottam a szerkezetet. az eredmény: minden ok, patyolat tiszta edények. a próbára vásárolt mosogatószerből meg kertitörpéket csinálunk. kellemes jó napot kívánok mindenkinek
Bosch TCA5309 kávéfőző híg kávét főz
Szevasztok!
Kérdezném a szakikat a fenti kávéfőzővel kapcsolatban.
A lányom panaszkodik,hogy hig kávét főz de az örleményt már nem lehet kisebbre állitani.
Nem vagyok kávés szaki ezért kérném a segitséget a hozzáértőktől,esetleg Kecskemét környéki szaki jelentkezését,mert a helyi szerviz nem vállalja a Bosch gépet.

Szervusz Kalex
Érdeklődöm,hogy mi volt a szerkesztés oka?
Miért nem lehet hozzászólni?

Például az, hogy nem olvasod el az indító mondatokat.

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.

Egy jó cím lehetne: Bosch TCA5309 kávéfőző híg kávét főz

Kalex
Bosch SMS40D02EU13 hideg vízzel mosogat
Üdv. mindenkinek . Fűtő száll szakadást mutat és ez nem ép felhasználó pénztárca barát , mert úgy látom , hogy egybe a keringető motorral kell cserélni (30+munkadíj ) http://zip4.ru/catalog/dlya_krupnoy_bytovoy_tekhniki/dlya_posudomoechnykh_mashin/pompy_nasosy/582/ Még nem adok ár ajánlatott nem szerelem ki a gépből és érdekelne , hogy van e valakinek ezzel javítási tapasztalata , esetleg valami klixon mint a WP bldc motoros fűtőnél , vagy egyáltalán roncsolás mentesen szét lehet szedni ? Netán bontott ?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce