Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BOSCH WFK771006

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
518.3 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar bosch manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BOSCH WFK-771006 WFK771006 WFK 771006
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
bosch/kgv39vl33 hűtő
Űdv Mindenki!
Kérek szépen tippet, a fenti hűtőnek hol van a világítás kapcsolója? Van e service manuál?
Köszi.
Bosch Verobar Aromapro Exclusive kávéfőző nem indul
Sziasztok! Adott a témában szereplő kávéfőző. Korábban néha csinálta azt, hogy bekapcsolás után, miután elkezdett volna öblíteni megállt és vagy azt írta ki angolul, hogy tisztítsa ki a főzőegységet, vagy hívja a szervizt. Mikor éppen melyiket. Ilyenkor általában első, vagy második ki/be kapcsolásra megjavult. Kávégépes fórumokban azt írták mikrokapcsolókat kell cserélni. Bevallom eddig nem nagyon volt időm vele foglalkozni, együtt tudtam élni ezzel a problémával, mert viszonylag ritkán jött elő. Ma viszont akárhányszor ki/be kapcsoltam, ütögettem, mindig ez a hiba jött elő. Szétszedtem, kipucoltam az egész belsejét, az központi egységet is, kicseréltem az összes tömítést, de a hiba ugyan az. Szétkaptam a kerámiaszelepet is, abban van 2 mikrokapcsoló, mérve mind a 2 jó. Vezérlőpanelt átnéztem nagyítóval, nem láttam forrasztási hibát, kondik sem púposak. Hogyan tovább, valakinek valami ötlet?
Bosch SGS84E62EU mosogatógép keringtető anomália.
Üdv!

Lenne ez a gép. Olyat csinál, hogy megy tökéletesen, még ki nem nyitom az ajtót. Ha visszazárom menet közben, ráindít a motorra, keringtet 1-2 sec-t, és leáll. Az idő megy visszafelé, hallom hogy a dustributor dolgozik néha, és ennyi. Ha újra kinyitom megint rápróbál a keringtetőre és ennyi. Ez a motor úgy működik, hogy a segédfáziskondit, csak indításkor rakja rá, különben lekapcsolja.

Mi lehet?
Kösz
Bosch WTL6100 szárítógép nem fűt
Üdv! Megdöglött a szárítógépünk. A fűtőbetét két részéből csak a kisebb, 700W-os kap villanyt, így a ruhák nem száradnak rendesen. Ilyenkor ez nem nagy probléma, de őszre újra az lesz... Már a másik, 1800W-os betét-részhez tartozó relét sem húzza be. Érdekesen van megoldva, négy relét rángat ( a két betét, motor, szivattyú), a behúzó-tekercsek mindkét kivezetése smd tranyókkal van kapcsolgatva. Itt akadtam el... Kéne egy kis segítség, vagy egy rajz a vezérlőről, mert nem látom át a dolgot. A típus Bosch WTL6100/05. Köszi! Jani
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce