Sziasztok!
Segítséget kérek egy Bosch szárítógép javításához, a kiírt hibacod:E56.
A szerviz szerint gazdaságtalan a javítás, mert túl drága.
Gondoltam, hogy külső segítséggel talán be tudnék segíteni a javításában.
Kösz hidy
Üdv Az Uraknak.
Egy ismerősöm mosogató gépe minden programban működik de csak hideg vízzel mosogat. A használati utasítását megtaláltam a neten de hőfok állítást nem írnak. Tudnátok tanácsot adni? Miért nem fűt, és miért nem jelzi ezt hibának.
Köszönettel Laci
Üdvözlöm a kollégákat!
A címben említett mosogatógép bepakolás után elindul, mosogat, majd kiszivattyúzza a vizet, és itt egy E19-es hibával megáll, és nem csinál semmit.
Egy barátomé a készülék, egy szerelővel megnézette, aki azt állapītotta meg, panelcsere, 80000 ft. Ami azt illeti, ennyiért már újat lehet venni.
Mi lehet az E19, mert találtam hibakódokat ehhez a géphez, de ezt nem.
Előre is köszönöm a segítséget, további szép napot!
Szép napot az Uraknak! Ha valaki belefutna a fent említett hibába, szedje szét az víz irányváltót, -ha van a gépben-, a szivárgó víz szép dolgokat tud művelni! Utóirat: Ezt a megoldást már egyszer ideírtam. Eltűnt, okát nem értem. Az eredeti topik zárolva lett, azt sem értem miért? Node már a megoldást sem írhatom akkor le? Aki tudja a megfejtést, -vagy tud valami általam eddig nem ismert szabályról amit nem tartok be-, kérem ossza meg velem! Tisztelettel: MZperX.