Sziasztok!
A fenti Yamaha tuner erősítő St.by-ból való bekapcsoláskor azonnal kikapcsol. Ha egy soros ellenással sorba kötöm, (kb. 130V kerül a gépre) kifogástalanul működik. Így szoktam indítani a zárlat-gyanús készülékeket. A tápok jók (látszólag), brumm minimális. Ahogy a működő készülékre rákapcsolom a direkt tápot (220V), ismét azonnal kikapcsol. A trafó is látszólag jó, mert ha 220V ot kapcsolok rá, alig van áramfelvétele. Találkozott már valaki hasonlóval?
Köszönettel:
Attila
Sziasztok!
A fent említett készülék csak a center hangszóróból ad életjelet,természetesen minden rendben táp:OK, vizuálisan nincs eltérés púpos kondi stb.
Arra gondolok talán Factory Reset segítene csak eddig nem találtam,hogyan is van ennél a készüléknél ha valaki tudja annak nagyon örülnék.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv steewi
Hi!
Tudnátok segíteni?
Hoztak egy ilyet szíjkészlettel, hogy cseréljem ki. Kicseréltem, de nem nagyon akarja tekerni az első orsót, ill. gyors tekerésnél nem maradnak bent az előre hátra csévélő gombok. Mi lehet a bibi?
Kösz
Tisztelt Szakértők!!Tanácsot szeretnék kérni,egy talán egyszerű dologban.Hangerősítésről van szó: egészen eddig próbáltam keresni a neten egy egyszerű hangerősítő potmétereinek a beállítását,de nem találtam.Kérdésem a következő:echo,treble,stb.Ha valaki tudna segíteni,hogy ezek mit jelentenek,esetleg mit tudok ezekkel hangzásilag beállítani,nagyon megköszönném!!!!!!
üdv:piljani
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."