Szép jó napot kívánok mindenkinek.
Van egy Canon Mp540 multifunkcionális nyomtatóm,amiben a CLI-521M Magenta patront nem akarja elfogadni.
Utánagyártott patronokat tettem bele a piros kivételével mindegyiket elfogadja.A régit visszateszem üresnek jelzi.Nem tudja valaki,hogy hogyan lehet reset-elni a tintaszintet.Miért nem látja az új patront aszt jelzi hogy nem lehet felismerni a tintapatront.
Sziasztok!
A fenti multifunkciós nyomtatóban megrepedt a tisztító egység vezérlését végző tengely.
Tudnátok beszerzési forrást. Esetleg bontott is jó lenne...
Tisztelt uraim!
Segítséget kérnék!
A fenti nyomtató előző nap kifogástalanul működött. Másnap a hálózati kábel csatlakoztatása után, bekapcsolni sem lehetett.( A hálózati zsinór jó!) A tápot kivéve, asztalon a kimeneten csak 10 V és 7.5 V körüli érték mérhető.
Elkók jók ESR.- re és kapacitásra is. A csatlakozó egyik érintkezője két tranzisztoron egy optocsatolóra megy mely a primer oldalt szabályozza. Van e ennek köze ahhoz, hogy nincs meg a teljes tápfeszültség kiemelt táp esetén? Esetleg hol kéne kutakodni? A készülékből kivett tápnak a kimenetén meg kéne lenni a normál tápfesznek? A feszültségeknek 32 V és 24 V.- nak kellene lenniük.
Kérem aki jártas ebben legyen szíves segítsen!
Előre is köszönöm!
Üdv.
Galibali
Kedves Mindenki!
A témában megjelölt nyomtatóról lenne szó. A hibaüzenet a kijelzőn : "Check Printer Door". Persze nincs nyitva ajtó, hacsak nem érzékelő hiba. De melyik ajtó lehet? (Nem 1, és nem is 2 van rajta. :( ). Van esetleg valakinek manual-ja hozzá, vagy esetleg találkozott már valaki ezzel a hibával?
Segítségeteket előre is köszönöm!