Hello!
Nen sok reményt füzök hozzá, de hátha.
Hozzájutottam egy szinte uj multimédiás fejegységhez, de nem bootol be.
Bekapcsolás után tápfeszek mind rendesen beállnak, de a kijelzö sötét marad a gombokra nem reagál,
csak a reset gombra és a bekapcsolo gomb hosszu nyomásra reseteli magát.
Megszkopoltam az adatvonalakat 15 msodpercig aktivak utána megszünik a kommunikácio.
26q64 tartalmát átirtam egy másikba de nem igen hatotta meg. Valoszinüleg rossz lehet a tartalom.
Alaplap tipusa: yjt-mb-8288t. Ha egyszer valakihez kerülne ilyen nem olvasná ki nekem a 25q64-et,
vagy ha valahonnan lehetne letölteni frissitést hozzá valami kinai oldalrol.
Képek a kézülékröl kivülröl és berülröl:
https://photos.app.goo.gl/1wGcyXvDaW3r5wWs5
Köszi!
Helló!
Kormány távvezérlő problémám van. Az alany Ford Focus Mk1. A következő fejegységet tettem bele:
https://www.gearbest.com/car-dvd-players/pp_009778343495.html?wid=1433363 (Tavaly még csak 80$ volt...) Szeretném kormányról távvezérelni, ezért ezt vettem hozzá:
https://fr.aliexpress.com/item/Livraison-gratuite-commande-au-volant-de-voiture-interrupteur-utilisation-pour-contr-le-2DIN-lecteur-DVD-t/32865563704.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.60746c37QESFC4 Ez egy sima passzív cucc, ellenálláslétrás. Összekötöttem a rádió key1, key2 vezetékével minden variációban (direktben, testen, tápon az egyik vezeték), de a rádió egyikben sem érzi a vezérlőt. Mondjuk a leírásban az van, hogy a vezérlő egyik vezetékét bármelyik KEY vezetékkel kössük össze, a másik meg testre megy, ezt a verziót is próbáltam, de semmi eredmény. A gomb tanítás üzemmódban mindig azt írja ki, hogy a tanítás nem sikerült. Gondolom valamiért nem érzékeli a vezérlőt. Pedig a KEY vezetéken változik a feszültség, ahogy a különböző gombokat megnyomom. Hogyan tudnám működésre bírni?
Üdv mindenki.
Keresek Becker Grand Prix autórádióhoz előlapot, és a felső sor jobb szélső gombot, vagy ilyen rádiót bontásra
Sziasztok!
Javítanék egy ilyen AVIC F700BT navigációs fejegységet. Azzal hozták hogy nem jön be kép, csak a gombok világítanak. Mivel mérésre minden jónak tűnt, megpróbáltam a gyártói szoftverfrissítést. Az SD kártyára ráírtam az adatokat ahogy javasolta a terméktámogatás, és frissítettem a WIN CE rendszert. Ezután már bejött a kijelző háttérfénye, de se bejelentkező kép, se rádó, se dvd lejátszó nincs csak a menü gombra bejön a beállítás menü (képet csatolok róla) ebben lehet lépkedni is és ahogy kilépek a menüből újra az üresség fogad.
A navi gomb megnyomásakor bejön a figyelmeztető szöveg hogy vezessek óvatosan (vagy valami hasonló) és az ok-ra kattintva már semmi sem történik csa az ok gomb színe változik.
Lehet szerviz módba tenni SD kártyára írt "indítólemezzel", a windows megy is rajta szépen. Minden kezelőszerv jó, van totalcommander is - lehet másolgatni a fájlokat.
Találtam rá moddolt szoftvert, azzal a bekapcsoláskor lehet nyelvet váltani is és a navigáció nyelve is választható - aztán itt is jön a szürkeség.
Ha valaki tudna valami megoldást, kérem segítsen ki ebben az ügyben.
Előre is köszönöm!
Joco