Szasztok
A fent emlitett tv aram szunet utan zavarodott meg frontalrol indul tobbszori probalkozas utan,van amikor tudom valtani a csatornat es a hangot van mikor nem,kiirja Stereo es 16-9 ezek allandoan megmaradnak.
vct49x3fpzf1000-proceszor
24c16-memoria
44608p-tap ic
stv8172a-fug ic
an 5277-hang ic
Az alaplapon irja-zx8.190-18 beko elektronik.Milyen sasze ez?
Tudna valaki egy dumpot kuldeni? ures memoria ic-vel nem indul.
Irtam egy ic-t ehez a procihoz egy roman oldalrol de evvel sem indul.
Helló!
Egy kollégámnak keresek m az alábbi alkatrészt:
VCT49X7F PY F1 000
CW-29M204V készülékben lakozik. Újként elég drága leginkább bontott vagy jóárasított érdekel. Köszi, üdv.: Ízirájder
Szevasztok
Van ez a fentebb leirt tv,érdekes hibával,bekapcskor,valamikor van raszter,de a kép olyan mintha lehuzna valahol a magas,valamikor nagyon kicsi a raszter,és középen egy világosab függőleges csik lenne,és fől a sorvég tranyó,a 8140esből valami borzalom jonki,de nem nyitó frekvencia,aztán gondol egyet,és minthasemmi sem történne kiugrik a kép,és semmi baja.Tud e ilyet produkálni a TDA8140 es,eddig nemtalálkoztam ennek az ic nek ilyen fajta hibájával,c507 et,c541 et cseréltem semmi változás,panelt átforrasztottam.
Ha a sortrafó hibája lenne,gondolom,akkor enné a tranzisztort,illetve forósodna,marad az ic,ami elég huzós árban van,esetleg nektek is lenne pár tipp mit nézzek még.
Sziasztok!
Adott ez a török csoda,ami bekapcsolást követően elkezd kifehéredni,de a kép mögötte nem fagy meg,hanem megy tovább,majd amikor eléri a képernyő háromnegyedét akkor nem fénylik tovább,kép is megmarad.A t-con panel száma:A230KPS4LV0.1
táp:17ips60-3.Abban szeretném a segitségetek kérni,hogy ez vajon kijelző vagy t-con hiba,illetve ha t-con akkor van-e valakinek rajza hozzá?Segitségeteket elöre is köszönöm.
Renfe