Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

COMPAQ EVO N800V BIOS

OTHER - EPROM
Type: (BIN)
Size
512.0 KB
Page
---
Category
OTHER
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar compaq manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    COMPAQ EVO N-800V BIOS N800V 800
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant OTHER forum topics:
Táphibás Pionner RVD-XG10 Projector
Sziasztok! Egy Pioneer RVD-XG10 tipusú projector került hozzám javitásra.Semmijen életjelet nem ad ,valoszinű táphibás.Sajnos a tápot már láthatóan javitották és egy kicsit át is alakitották. Kérem ,hogy akinek van esetleg rajza erröl a készülékről vagy csak a tápról ossza meg velem. Köszönöm!
B-4220/V típusú joystick vezérlésű elektromos rokkantkocsi nem indul. MEGOLDÓDOTT.

    Üdvözlöm a Fórumos Kollégákat!
Egy, a rehab által forgalmazott 4 kerekű járműről lenne szó. Bekapcsoláskor 1-et sípol. semmi mást nem csinál. Az akkuk rendben, 2x12V 80 Ah-s akku sorba kötve. Ha a töltőt csatlakoztatom, a világítás elemei működnek. El nem indul, mert tiltva van töltő üzemben. Mivel az elektronikájáról nem találtam semmit, nem tudom, letilt a vezérlő, vagy nem kapcsol be. Az ülés  alatt van a világítási egység, ott is meg van, a vezérlőbe is feljön a 24V. A csatlakozókon ezen kívül még 1-2V mérhető. 
Ezzel kapcsolatban kénék segítséget, aki esetleg találkozott ilyen eszközzel, dokumentációja, ...  egyéb ötlete van.
    Előre köszönve a segítséget,  üdv

            Billentyűs

            
Adott egy 150 wattos napelem 59 voltos kimeneti feszültséggel .egy 55 amperorás akku milyen töltésvezérlö kellen hozzá?
Üdv  Mindenkinek.Egyik ismerösömnek szeretnék segiteni de nem dolgoztam még ilyesmivel ezért kérem a tanácsokat a tapasztaltabbaktol.Adott egy vilanypásztor  ami 0.2 és 1 amper közt fogyaszt müködés közben . Plusz  ledes világitás ami 1,7 ampert eszik.  és egy 55 amperorás 12 voltos munka akkumulátor.Eddig egy 50 vattos 22 voltos uresjárási feszültségü  napelemmel müködött kb 8évig.A gazdája azt mondja hogy nem régiben vette ezt a maszek gyártmányu villanypásztort .ezelött egy gyárit használt.Annak nem tudom menyi lehetett a fogyasztása de most az a panasz hogy az akiu kétnaponta lemerüll más akuval probálta de ugyanaz a helyzet.Egy LandStar LS 0512EU tipusu töltésvezérlöt használt idáig alább csatolom a képet is rola.Mértem a napelem uresjárási feszülétsége 22 volt ha bekötöm a töltésvezérlöbe akkor ez a feszültség 12.3 voltra esik a töltésvezérlö és az aku közé egy amperméröt  tettem, és azt tapasztalom hogy a töltöáram csak 0,3 amper.Az aku feszültsége pedig 12 volt alatt van, semmilyen fogyasztot nem kötve az akura.és ebben az esetben is csak századokat emelkedik percek alatt a feszültség.A hely is elég kedvezötlen , egy szük völgyben van keveset éri a nap a napelemet  a környezö fák miatt. Most olcson hozzájutott egy 150 wattos 59 voltos uresjárásu kapocsfeszültségü napelemhez és ehhez jo e a régi töltésvezérlö vagy mást kellene vásároljon ,vagy hogyan tudjam eldönteni hogy hol a hiba?12  Volton 5 amperrel tud tölteni a vezérlö.a vezérlöt külön elvitte egy szakihoz de az azt mondta hogy nincs baj vele.Elöre is köszönöm a segitö szándékotokat üdvözlettel dddemeter.
 
Tájfun 3 kerekű elektromos tricikli vezérlő típusát keresem
Sziasztok egyik ismerősöm mamájának van egy ilyen triciklije ami menet közben meg meg állt majd kis pihenő után ment tovább. De most már nem is csinál csak annyit ,hogy a kulcs elfordításakor csak ránt egyet a hátsó kerék és semmi mád. A gázkart kimértük a jele elmegy a mikrokontrolerig , csak sajnos a vezérlő típusa sincs meg mert amikor összeszerelték akkor lekaparták az adattábláját. 48v 300w a motor, nem tudja valaki milyen vezérlő megy ehhez? vagy esetleg hátha volt valakinek ilyen hibája már. Azért azt a címet meg lehet adni rendesen is! Ez kevés: "Tájfun 3 kerekű elektromos tricilki vezérlő"
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce