Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

CONSUL 262.9 SCH

NOTEBOOK-PC - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
3.2 MB
Page
1
Category
NOTEBOOK-PC
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar consul manual?
Document preview [1st page]
CONSUL 262.9 SCH service manual (1st page)
Preview of CONSUL 262.9 SCH [1st page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    CONSUL 262.9 262
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant NOTEBOOK-PC forum topics:
hp laptopra nem tudom telepiteni a win 10-et. BOOT/BCD probléma.
Üdv mesterek.
Érdekes problémám adódott.nem értem. Vettem egy 120gb-os SSD-ét.,,, mert már ami benne volt attol állandóan lefagyott a rendszer,,,,,
nem is csoda ,,, sentinelt felrakva  6% kondiciót mutatott.
Szóval beraktam az ssd ,,, és telepiteni akartam a windows 10-et....... de  nem engedte ,, ezt irta ki a képernyöre,,,,
https://ibb.co/xYckShM
https://ibb.co/6D0sW6v
másik Hp  laptopba sem indult el.
A   megdöbbentö  az , hogy a 6%-os kondicióju régi ssd-re  simán feltelepitettem a windows 10-et..
Elöre is köszönöm a hozzáértök  tanácsát/segitségét
Campes
 
MEGOLDVA!!!

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGITSÉGÉT. ..... ÁTNYÁLAZTAM  A YOUTUBOT ÉS TALÁLTAM MEGOLDÁST ,, RÁADÁSUL MAGYAR SRÁCTÓL..... KÖSZI  TomiX
AKINEK ILYEN PROBLÉMÁJA VAN VAGY LESZ ITT VAN A YOUTUBE VIDEO LINKJE.
https://www.youtube.com/watch?v=7Gsogb_8sts

 
Samsung N150 laptop billentyűzetet leöntötték
Tisztelt Kollégák! A billentyűzetet leöntötték valamilyen itallal. Maga a gép működik (azt mondták, először nem is indult), touchpad jó, külső usb-billentyűzettel is működik. A hibajelenség a következő: az eredeti billentyűzettel van olyan gomb, ami nem működik, van, amit ha leütünk, akkor 2 karakter jelenik meg, pl. 7-et leütve a "78" karaktersorozat. Ma szétszedtem a billentyűzetet, helyenként oxidos volt a fólia, ahol megpróbáltam tisztítani, ott lejött az oxid-szerű anyag, de ott nincs is alatta vezető sáv. Kérdéseim a következők:
  • Van-e olyan javítóanyag, amivel ez kijavítható (megbízhatóan)?
  • Van-e valakinek elfekvőben ilyen billentyűzet? Ezek vannak ráírva: SEC S/N:CNBA5902686GBIL908D0063 REV:1.0.
Köszönettel: Horváth József
HP pavilion xt 178 Billentyűzet
Szép napot mindenkinek! A fent említett gépet ma kaptam, töltő javítása után elindult. Viszont a billentyűzettel gondjaim vannak: a 9-s gomb lenyomására 1234-t ír, az "L" gombra asdfű-vel válaszol. Kérdésem, lehet e beállítási gond, vagy klaviatura csere? A többi gombja múkod. Köszönöm.
Lenovo TAB2A7-10F tablet 0% töltöttségi szintet jelez mindig
Üdv!

A címben jelzett tablettel akadt némi problémám, a gép működik, egészen addig, amíg töltőn van, ha lehúzom, azonnal kikapcsol. Az akksi töltöttségét 0%-osnak jelzi, fullra feltöltött akksinál is. Ugyanakkor tölti az akkut, jelzi is a töltő csatlakoztatását, de végig 0%-ot jelez, mintha nem venné a töltést az akku.
Az akku természetesen cserélve újra, (külön tesztelve a régi is jó), FW cserélve. (Most OrionLP (Lollipop5.1) van rajta, de a gyári Lenovo 4.4.-es KitKat-tal, illetve szintén gyári 5.0-s Lollipop-pal is ugyanez volt...
A jelenség egy teljes lemerüléssel kezdődött.
A totális lemerülést sosem szerette, újkorában sem, töltőre csatlakoztatva ki-be kapcsolt, de hosszabb-rövidebb idő után mindig magához tért, és feltöltötte az akksit. (Ezeknél ez nem egyedi eset...)      
Valaki esetleg találkozott ilyen nyűggel?
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce