Sziasztok!
Olyan kérdésem volna, hogy van egy videó és egy olyan csatornára van állítva hogy a kábelTv holmark(film)csatorna és a videó modulátorja egy frekin van igy össze gerjednek.Ha tudná valaki hogy hol tudnám átállítani a videót azt
meg köszönném mert a tomsonét azt tudom de ezt máskép kel.
Várom megtisztelő válaszotokat,Üdvözlettel:buszosgyuri!
Sziasztok!
Bontott kuplung kéne mert hosszában repedt, szokás szerint, de kapni sehol:
http://kepfeltoltes.hu/view/131126/kuplung_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Előre is köszi!
Sziasztok!
Egy ideje küzdök már ezzel a gépezettel. Mechanikai problémával került hozzám, bár pontosan nem tudtak az "előéletéről" semmit. Jelenleg rendben üzemel a masina egészen a videómagnó indításáig. Akkor a lejátszás/gyorstekerés közben kb. tíz másodperc elteltével lekapcsol. Nem megáll vagy ilyesmi hanem olyan mint mikor a kikapcsoló gombot nyomnám meg. Tehát leállítja a sormeghajtást, mechanikát alaphelyzete teszi és készenlétre áll. Bekapcsolva kiadja a kazettát és működik tovább... Amennyiben nem indítom a videót akkor nem kapcsol le. Tápfeszültségek rendben és az üzem mód kapcsoló is. Kínomban már capstain motort is cseréltem. Amúgy több kísérletet követően már videó üzemben sem kapcsol le, minden funkciót hibátlanul csinál. Melegedésre gyanakodnék, de ötletem sincs merre keresgéljem. Gondoltam talán valaki ismeri ezt a jelenséget és megosztja a megoldást.
Köszönettel: Kiss Z.
Mint azt ketten is jelezték, Hjoco és SzBálint, a hibát az infra led gyengesége okozta a orsók közlő kerekénél.
Köszönöm nektek a gyors segítséget!
Happy new year, guys,
After having winded a cassette, the above-mentioned vcr:
- normally triggers the re-winding mode;
- but because the tape broke at the very end of the cassette, the servomechanism stubbornly wants to rewind ─but the tape is broken─, preventing any command keys to stop it.
Consequently, the cassette can't be ejected.
What would you do or check first?
Thanks for your proposals
Marc