Tisztelt Fórumozók!
A számítógép azt produkálja, hogy amikor csatlakoztatom a hálózati feszültségre egy pillanatra felpördülnek a ventillátorok, majd a főkapcsoló ledje sárgán villog és ezt csinálja a végtelenségig.Ha az ATX 12 voltját lehúzom és úgy csatlakoztatom nem villog a led (ez természetes)viszont mérhető a 12 volt a csatlakozón.Viszont ha visszadugom a helyére megszűnik a 12 volt.Amikor a processzort kiveszem akkor is megvan a 12 volt, de visszahelyezve megszűnik.Másik processzorral ugyanez a helyzet.Másik memóriával szintén.
Köszönöm a jó tanácsokat: kisember
Üdvözlet mindenkinek!
Segitséget szeretnék kérni ezzel a laptoppal kapcsolatban. Ha külső kijelzőre kapcsolom , tökéletes képet produkál de a belső kijelzőjén a szinekkel van gondja . A fehér enyhén világoskék, a pirosban pedig fekete csikok jelennek meg.A képek olyanok mint ha nem megfelelő fölbontásban lenne a videókártya. Én kijelzőhibára tippelek, de szeretném ha ti is adnátok rá valami tippet. Előre is köszönöm!
Ez a cím, így félrevezető. Ez nem képhiba, hanem a kijelző hibája. Fogalmazd át a címet.
Sziasztok!
Dell Latitude D830 laptop + Startech ECUSB3S2 USB 3.0 Expressz kártya - kombóhoz keresek kártya hosszabbító megoldást. A probléma az, hogy miután bedugom az Expressz kártyát a helyére, a laptop mikrofon és fejhallgató csatlakozójához nem tudok hozzáférni, magyarul: nem tudom a laptopot úgy használni hogy a USB 3.0 adapter expressz kártyát is és a fejhallgatót is egy időben használhassam.
Egy olyan expressz kártya "hosszabbítót" illetve toldót keresek amit leginkább egy olyan adapterhez tudnék hasonlítani amit embeded hardware programozók használnak programozáshoz, tehát egy kártya amit beillesztünk az expressz kártya helyére, amiből egy 5-10 cm hosszú szallagkábel jön ki és a végén rácsatlakozna az USB 3.0 expressz kártyára.
A neten próbáltam angol nyelven rákeresni olyan szavakra mint: "express card" extender, adapter, de semmi használhatót nem találtam.
Van valakinek valami jó ötlete erre a promlémámra?
Hello !
Elore bocsatom nem ertek a notebookhoz .
Oyan szerencsetlenul nyultam a fiam noteookjahoz . Hogy az oldalan levo gombot megnyomtam . Nem megy vissza a helyere a fiok . A gomb pedig kb. 10-15mm-ert kiall .
Hogy lehet visszaallitani az eredeti allapotot ?
Koszonom a valaszokat Udv varga jano