Sziasztok!
Olyan a problémám, hogy a laptopom az akksiját, csak kb 50-százalékig hajlandó feltölteni. A töltőim elvileg jók, rámértem mind a kettőre. Az akksim is jó, mivel egy másik gépbe átrakva teljesen feltöltődik. És utána el is ketyeg vagy másfél órát. Az akksit kb 3 hónapja vettem, és akkor is csak 98-százalékig tötltötte, de nem foglalkoztam vele.. Ötlet?
Kedves Fórumtársak!
Dell Optiplex 780 SFF tápegysége H235P 00 tápegység javításban kérném a segítségetek.Ugyan abba a gépbe rakva a tápegységet az egyik tápegység nagyon melegszik a másik táp meg csak kicsit {normál} langyos? Mintha saját magát fűtené ,gerjesztené. Mind két tápban ventilátor 12 voltosak és dolgoznak forognak , egy 180 ohmos ellenállás ejti 3.5 voltra és gondolom ha melegszik a belsőhőfok egy tranzisztor is van ott akkor emeli a tápfeszt. Próbából kicseréltem a 180 ohmost 100 ohm-ra ,jobban is pörög a ventilátor így,de hiába ugyanúgy felforr a tápegység. A tápfeszek egyformák a két tápegységen és jól dolgozik mind kettővel a gép.
Szép napot,Sándor.
Tiszteletem!
Valaki tudna abban segíteni: Nem találtam rajzot Dell 780 sff számítógép tápegységhez. Több típus közül bármelyik jó lenne. L235P-01 vagy H235P-00 vagy L235ES-00
Szép napot,Sándor.
Sziasztok!
Dell Latitude D830 laptop + Startech ECUSB3S2 USB 3.0 Expressz kártya - kombóhoz keresek kártya hosszabbító megoldást. A probléma az, hogy miután bedugom az Expressz kártyát a helyére, a laptop mikrofon és fejhallgató csatlakozójához nem tudok hozzáférni, magyarul: nem tudom a laptopot úgy használni hogy a USB 3.0 adapter expressz kártyát is és a fejhallgatót is egy időben használhassam.
Egy olyan expressz kártya "hosszabbítót" illetve toldót keresek amit leginkább egy olyan adapterhez tudnék hasonlítani amit embeded hardware programozók használnak programozáshoz, tehát egy kártya amit beillesztünk az expressz kártya helyére, amiből egy 5-10 cm hosszú szallagkábel jön ki és a végén rácsatlakozna az USB 3.0 expressz kártyára.
A neten próbáltam angol nyelven rákeresni olyan szavakra mint: "express card" extender, adapter, de semmi használhatót nem találtam.
Van valakinek valami jó ötlete erre a promlémámra?