Sziasztok! Keresem a fenti notenbook alaplapjának kapcsolási rajzát.
Panal típus:07211-3
DS2 Intel
Előre is Köszönöm.
Üdv. Gábor
Megvan ne keressétek.!
Köszöntök minden Tanyakedvelőt !
A címben írt probléma megoldásához kérek segítséget. A DELL D620 laptop biosza nem teszi lehetővé, hogy bootoláshoz elsőként optikai, másodikként HDD -ről indulást állítsak be. A WinXp alapprogram betöltése úgy volt lehetséges, hogy 1.HDD.... 2,CD..(a HDD engedélyezése esetén, az kizárólag első meghajtó lehet) mivel a HDD üres volt elindult a CD meghajtó és sikeres volt a telepítés a CD-ről.
A Win7 telepítése így nem lehetséges, mivel a HDD-n ott van már a WinXp, ezért onnan indul. Ha a bios-ban csak a CD-t jelölöm ki, akkor betöltődik a Win7, de ezt követően nem megy tovább a telepítés a Hdd-ről nem indul, mert az nincs engedélyezve.
Mi lehet a megoldás ?
Minden segítséget előre is megköszönök !
Üdvözletem Mindenkinek!
A fent nevezett laptop külső monitorral üzemel, de a saját kijelzőjének még a világítása sem megy. A komplett invrter panelt kicseréltem, de minden maradt a régiben. Esetleg lenne valakinek valami ötlete a hiba mibenlétében? A segítséget előre is köszönöm.
vertom
Üdv mindenkinek!
Kérdés: van egy Dell laptoptöltő DC 19,6V 6,7A kimenettel. Egy egyenáramú berendezést szeretnék vele táplálni. A csatlakozó 3 fémes résszel rendelkezik: külső kör (negativ), belső kör (pozitív) és van egy tüske, amin nem mérek semmit a negatívhoz képest. A DC csalakozó negatív és pozitív részén 19,66V van üresjárásban. Mihelyt a beredezést rákapcsolom, a csatlakozóban levő kék led elalszik ... és nulla fesz marad továbbra, Hálózatból kihúzva, majd ismételten visszadugva, a kék led világít, 19,66V fesz. megvan .... Mi a szerepe a tüskének? A rákapcsolt berendezés kb. 2A -t vesz fel. Másik ugyanilyen laptoptöltővel ugyanez a jelenség. Laptop töltő biztosan üzemképes, mert azt bedugva a laptopba, a töltés működik.
Válaszokat előre is köszönöm.