Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

EA-ELEKTRO-AUTOMATIK EA-PS 3032-10B SCH PCB CATALOG

METER - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
2.3 MB
Page
---
Category
METER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar ea manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    EAPS PCB CATALOG 303210B 303210 EA ELEKTRO AUTOMATIK PS 3032 10B EA-PS 3032-10B
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant METER forum topics:
EMG 1113/E hanggenerátor végfok beállítás-- megoldva
Sziasztok ! Cserélni kellett a 2db G807 -et és sajnos nem találok a gépkönyvben semmi információt, hogy milyen nyugalmi áramot állítsak be. Remélem lesz itt olyan kolléga aki benne volt ezeknek a javításában.
PeakTech 2705 javítás
Üdvözlöm Az Urakat!
Sajnos 15 év napi használat után meghibásodott a címben leírt multiméter. A hiba jellege, a pontatlan ellenállás mérés, vagyis a műszer dugaljait rövidre zárva is 15-17 ohm ellenállást mér. Szétszerelve a panelon találtam egy típus jelölést, DT5302C is ami egy másik gyártó termékeként azonosítható az Interneten. A panelon található 7 db potenciométer, elképzelhető hogy ezek közül egyik alkalmas lenne a "mérőerősítő" korrekciójára?! Ebben kérek segítséget akár tapasztalati, akár egy s.m formájában.
Köszönöm!
halk
Holdpeak 305D labortáp földfüggetlen vagy nem?
Tisztelt tanyalakók! Egy kis segítséget szeretnék kérni megvásároltam ezt a labortápot 1 napig használtam gond nélkül tablet javításra. Másnap mikrovezérlős munkámban lett volna egy ki javítás. A mikrovezérlős panelem kimenete rá van kötve egy USB-s hangkártyára amikor rákötöttem a labortáp negatív kivezetését a panel negatívjára elkezdett a drót melegedni,(másik táppal nem történik semmi ilyenkor)gondoltam összekötöm a labortáp negatív pontját a GND pontjával a tápból ezután nem jött ki semmi meghalt, elvittem a garanciális szervizbe ahol azt mondták hogy nem lesz garanciális a javítás mert a GND-t és a negatív kivezetést nem lehet összekötni. Számomra ez fura mert egy másik külsőre ugyanilyen tápon az elején a banán aljzatnál gyárilag össze van kötve. Szerintem egy ilyen tápnak nem is szabadna ettől tönkremennie.
MY64 multiméter kalibrálásához , beállitásához kellene egy kis segitség !
Szervusztok,A fent nevezett müszer jo 10 évvel ezelött megbetegedett ,5-10 voltokat csalt az elemet percek alatt lemeritette ,Mivel akkoriban még csak kivülröl láttam multimétert nem mertem hozzáfogni a javitáshoz , odaadtam egy ismerösömnek , aki elvitte egy "szakihoz" ,aki állitása szerint megjavitotta a müszert .Az R55 ellenállásra ráforrasztott egy 6k8 ellenállást és visszaadta,A változás csak annyi volr hogy kevesebbet csalt de még mindig elfogadhatatlan volt igy mérgemben eltettem hogy ne is lássam.Idöközben tanulgattam ezt azt töletek és most ujra elövettem , az icl7106 természetesen "fekete pötty" formájában csücsült benne , ezt óvatosan kiköszörültem és bedrotoztam hellyette egy normál ICL 7106-ot , mivel még mindig nagyon sokat fogyasztott 9 voltrol 45 ma ,tovább kutattam , és kiderült hogy az IC8 7555 ic nagyon zabálja az áramot igy azt is kicseréltem NE 555 re mert más nem volt.Igy most a multiméter fogyasztása 5.3 miliamper,Váltofeszültséget normálisan mér,viszont egyenfeszültség mérésnél nem tudom hogy hogyan járjak el azért, hogy minden méréshatáron megfelelöen pontos legyen .Ehhez kellene egy kis utmutató , mi a kalibrálás menete , hogyan kell csinálnom hogy jo legyen minden méréshatáron? Ugyanis nagyon valöszinü hogy az illetö kisérletezett a trimmer potméterekkel is , igy azokat is ujra be kellene állitanom .Jo lenne egy kis felvilágositás hogy melyik potméterrel mit és hogyan kell beállitani.Köszöntem elöre is mindenkinek a joindulatát , üdvözlettel dddemeter,
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce