Keresem a képen látható műszeregység típusjelzését, kapcsolási rajzát, egyéb infót. A műszeren a 3-520.365-020, a két panelen 3-218.456-012 és 3-218.323-012 szám van.
Szevasztok
A kérdésem az lene ezzel a programozóval kilehet e olvasni a beirt programot,most lenne egy kis időm,és ösze dobnám.
Üdv Mindenkinek ! A készülékkel a 60Mhz-es tartományban jól tudok mérni ,érzékenysége is jó . A másik fokozatban 60Mhz től 300Mhzig elfogadható, de ettől fölfelé a számkijelző csak villog :szetver: :szetver: és villog. Azelőtt legalább 500 megás készüléket mérőhurokkal egy méterről tudtam mérni .most meg sehogy sem .Oszcilloszkóppal az előerősítő müködik,nagysárenddel nagyobb jel van utána. A számlálóra gyanakszom (vagy már nem is tudom mire ) . Van -e erre valami mérési módszer ? A tápfeszültségek rendben vannak. Várom a segítségeteket . Üdv Fantomas53 !
Üdv mindenkinek!
A nyáron vásároltam egy Wobbler szkópot TR-0619/WO24 típust de nem volt hozzá mérőfej detektor.
Kifejlesztettem egy 2 diódás(OA1150) mérőfejet 22 mm vörösrézcsőbe építve BNC csatlakozással és RCA aljzaton vehető le a DC.
A Cső két végére esztergáltattam sárgarézből 4mm vastag véglezáró korongokat ebbe fúrtam bele az RCA és a BNC aljzatot az áramkör SMD alkatrészekkel épült két oldalas nyáklemezre.
Összességében 5 darab készült belőle.
Korlátozott számban megegyezés szerint rendelhető. simonsen@citromail.hu
Ha szükséges még tudok után gyártani, hogy mindenkinek jusson belőle.
Íme az eredmény:
Fotó mellékelve.
Tudtad , hogy az idő vasfoga vezeti az áramot? :)
Üdvözlettel Simonsen!