Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ELECTROLUX ELECTROLUX EWT1031

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
3.1 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar electrolux manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ELECTROLUX EWT-1031 EWT1031 EWT 1031
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Electrolux EWT1266WST mosógép hibajelenség
Szép napot mindenkinek!
Tisztelt Mosógép szerelő szakik!
Adott, a Címben szereplő mosógép & a hibajelenség a következő :
A mosóprogram futása alatt (az öblítésnél sűrűbben) többször hangjelzés (pittyenés) mellett kialszik a kijelző (és minden fényjelzés), a program megáll. Olyan, mintha a mosógép kikapcsolt állapotba kerülne. Ez tart egy tized másodperctől, akár több percig is. Aztán újraindul, onnan, ahonnan a programot abba hagyta, nem alapállapotból. Emiatt egyáltalán nem jut el a centrifugálásig, de esetenként az öblítést sem hajtja végre. Hibakódot nem ír (E00). Megjegyzés: a szervíz menüben végig tesztelve a funkciókat minden működik, de a hibajelenség itt is néha bezavar.

A vezérlőpanelon az elkók & fóliakondik értéke, valamint az R1 = 47 Ohm lelellenőrizve.
Lenne-e valakinek ötlete, hogy merre tovább?
Előre is köszi! :-))
 
Electrolux ESL6356LO mosogatógép túltölti magát
Sziasztok. Fent említett mosogatógéppel vívok csatát. Ezúton is köszönöm a feltöltőnek a service manualt, sokat segített. A hiba a tulaj elmondása szerint, hogy csak búg,nem csinál semmit. Helyszíni szemle nem járt sikerrel, elhoztam a gépet. Mágnesszelep, ürítő és keringető szivattyú mérve rendben. A teszt üzemmód során i30, if0 és i10 hibakódok vannak eltárolva. A gép aljában folyásra utaló nyomok. A teszt a 6 és a 7 pontnál vizet tölt, majd leáll a teszt. Ajtónyitásra alaphelyzetbe áll a gép. A többit megcsinálja. A vízszintszabályzóra gyanakszom, ki tudom azt mérni szkóp nélkül? Szép napot!
ESF6211LOW ELECTROLUX 911519168-00 beengedi a vizet,miközben szivattyúz/megoldva
Üdv!
Ma hozná egy idősebb kolléga,de felkészülnék belöle ha lehet
Programinditás után történik abeenged és szivattyúz,a kolléga szerint,és nem fűtésrelé vagy betéthiba.
Ha az ajtó kinyílik,megáll mindkettő.

Elvileg ez a fajta tünet vészfunkció lenne.

Tud valaki ötletet ennyiből.
Persze ha nálam lesz a gép,kiegészitem,

PB200 az elektronika benne süni szerint.
Köszönöm.

Nyomáskapcsoló csere és pár mosogatás után már jól működik.
Electrolux EWP106200W nem indul
Sziasztok! Kezeim közé került egy Electrolux EWP106200W 914906029/00 mosógép. Ha áramot adok neki akkor kb. 5-8 másodperc elteltével villogni kezd az indítógomb. Ettől eltekintve nem csinál semmit és nem reagál semelyik gombra. Mosás közben állt meg. A használati utasításon kívül nem találok róla semmit. Van valakinek ötlete? Köszi istvancs
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce