Sziasztok!
Egy gyors kérdés a szakikhoz: AEG/Electrolux/Zanussi felültöltős mosógépben csapágycsere alkalmával annak a kis gumi szimeringnek merre kell néznie? Tudtok erről valami rajzot mutatni? Mivel a régi darabokban jött ki, nem tudtam megfigyelni, hogy is volt. A tengelyt mivel szoktátok lepucolni? Esetleg leírná valaki a jól bevált titkos módszerét? (Mivel az előző cserém nem igazán sikerült, igaz utángyártott olasz csapágyat tettem bele).
A képen arról a kis gumigyűrűről van szó.
Előre is köszönet: lcsaszar
Sziasztok !
A külföldről behozott . Attól aki behozta , kéz alatt vett , mosógép , a fent nevezett hibát produkálja az ügyfélnél . A szokásos nyomógomb kombinációval nem lehet elindítani a tesztprogramot . Minden beállítható , majd elinditrható a mosás , de , kb. 15 perc után leáll és ott marad . Ezért lenne fontos a teszt programmal megtalálni ennek az okát , a hibás alkatrészt . Látszólag minden alkatrész jó . Előre is köszönöm a segítségeteket . Üdv varga jano
Kedves Kollégák!
Sajnos elromlott a 3 éves fenti típusú mosógépünk. A nejem tegnap este mosni szeretett volna de a mosógép a vízürítésen kívül nem volt hajlandó mást tenni. Az ajtóretesz bereteszeli az ajtót a bekapcsolás után zöld led jelezte a reteszelést. Indítógomb megnyomva semmi nem történik. Se hiba kód, se villogás. Átnéztem a fórumot, de hasonló hiba esettet senki nem írt. Mivel fáradt voltam, gondoltam majd holnap szétbontom a gépet. Isteni sugallatól vezérelve másik konnektorba, dugtam a dugvillát. Megpróbáltam a centrifugálást. A gép tökéletesen működik. Na akkor nézzük meg a mosást. Ez is tökéletes. Már kettő mosás lement és semmi hiba. A konnektor aljzaton elszíneződés látható. Valószínű ez miatt ne indult el a gép.
Mindenre gondoltam volna csak erre nem.
További szép napot mindenkinek.
Üdv: proci"
Sziasztok !
A kérdésem a következő, a fenti hűtő normál hűtő része nem hűt +15 fok van benne, a fagyasztó része tökéletesen működik -18 fokról lehűtötte -20 fokra. Hiba jelzést nem ír ki. Milyen hiba lehetőségek lehetnek ?
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv:
Tonya