Sziasztok!
Fenti masinát vettem olcsón hibásként, kis pofozgatás után teszt következett. A pamut program lement rendesen, majd egy paplan program is.
Ma indítottam egy "sötét ruha" programot, amit kb 3 óra után kikapcsoltam, mert nem állt le. Centrifuga után vízvétel, majd mosás, és ez a végtelenségig.
Csapágfyas volt, azt cseréltem. De más hibát nem találtam. Valami épkézláb ötlet?
Köszönöm!
Hopp, valami kimaradt.
A hiba tárolóban egy 15 piros - 2 sárga villogás hiba volt eltárolva.
Sziasztok!
Fenti gépben ajtózár hiba miatt eldurrant a triac. ACS110 volt benne, itthon viszont csak ACS108 van (sok darab). Meg merjem kockáztatni?
Üdv: Jácint
Sziasztok.
Electrolux EWW1678 Szárítós mosógép minden programon kiszámíthatat időnként megáll.
Ajtó zárva,rogram fut, óra számol, mosos pedig áll.
Van hogy 10p szünet után ismét folytatja a mosást.
Hibakód, szivárgó áram,mérhető hiba nincs.
Van hogy a mosás hibátlanúl végigmegy és a szárítás közben áll meg.
Találkoztatok már ezzel a hibával?
Sziasztok!
ma hoztak egy ilyen porszívót. Elszakadt a toldócsőben egy vezeték.
amikor behozták az volt a baj hogy a turbókefe nem pörög. bedugtam. proba..
indító gombot megnyomtam a távirányítón (pisztolyon) el is indult. majd egy bazi nagy durranás és a főpanelen lévő üvegbizi atomokra robbant.
szétszedtem.. bizti csere.
ekkor jött a tényleges hiba felderítés. a toldó csőben szakadt volt az egyik vezeték. ami összeért a másikkal (240volt).
ezt is megjavítottam.
de ekkor jött a gond. a porszívó 2mp-re indul majd leáll.
ekkor néztem meg a remote panelt amin az összes smd ellenállás rongyá égett
ha valakinek lenne egy sm-je hozzá vagy egy ilyen bontott panele és rámérne hogy hol mekkora ellenállás van akkor nagyon megköszönném.
Esetleg egy beszerzési forrás is érdekelne mert sehol nem találtam