Sziasztok!
Adott egy keskeny Electrolux mosogatógép ami a linkelt videón látható jelenséget produkálja.
Az alsó tömítés épnek tűnik, de gyárilag van benne két kb 2cm-es kivágás. Ott időnként kicsap egy kis víz és az ajtó sarkánál a padlóra jut.
https://youtu.be/cytKU4yHm2c
Van esetleg valami ötlet mit lehetne kezdeni ezzel?
Köszi!
nils
Sziasztok!
Kezeim közé került egy Electrolux EWP106200W 914906029/00 mosógép.
Ha áramot adok neki akkor kb. 5-8 másodperc elteltével villogni kezd az indítógomb. Ettől eltekintve nem csinál semmit és nem reagál semelyik gombra.
Mosás közben állt meg.
A használati utasításon kívül nem találok róla semmit.
Van valakinek ötlete?
Köszi istvancs
Sziasztok!
Fent nevezett masinánál mit jelent a 69-es hibakód? Ezt nem találom sehol. El volt dugulva a fali szifon, azt megoldottam, tesztprogram alatt semmi. Első mosásnál már az elején 69. Kicsit érdekesen zajlott a feltárás. Egyszer túltöltött. Majd a fűtőbetétet lehúztam, így megállt a v ízbetöltés, elkezdett mosni. Betét csere után ismét túltöltés. Elhoztam, de csak holnap tudom vallatni. Köszönöm!
Sziasztok.
1,5-2 éves kb. a gép még garis. Több szerelőnél is volt a gép, de ott nem produkálta a hibajelenséget. Ajtó lezár 1-2 másodpercen belül kattan a retesz de nem történik semmi, majd kis idő múlva dobja az E40 es hibakódot (ezt mondta a tulaj) . Elhozták hozzám aznap többször próbáltam de mindig elindult egyből ahogy lezárt az ajtó dolgozott, nem dobott hibakódot. Úgy voltam vele rendelek bele egy új zárat, így nem adom vissza a gépet, mivel más típusnál is volt már ilyen hiba. Ajtózár időszakos működése és ott is jó lett a zár cseréje után.
Ma kicseréltem a zárat és láss csodát ugyan azt produkálta amit a tulaj mondott. Lezárt nem tudtam kinyitni az ajtót de még is dobta az E40 et és nem indult. Megvártam míg kinyit, elég hamar nyit azzal sincs gond aztán többszöri próbálkozás után ismét sikerült elindulnia, azóta megint dolgozik, tehát nem az ajtózár a hibás.
Valaki találkozott már ilyen hibával? Köszi.