Sziasztok
Electrolux EHD 60020p indukciós főzőlap.
Bekapcsolás után E9 hibakód villog.
Szétszedés, összerakás után fél napra megjavul.
Az összes hőszenzor értéke megegyezik és jó.
Van valakinek ötlete mi is okozhatja?
Sziasztok!
Van egy Electrolux EWW16781W szárítós mosógépünk ( Prod No.: 914604305 00), amiben a szárító ventillátor megszorult, a motor nem bírja felpörgetni.
Kézzel nagy nehezen sikerült megmozdítanom, akkor kapott nagyon minimális WD40-et aztán pici műszerolajat és megjárattam.
Ezután 1-2 ciklust működött, majd elég hirtelen nagyon zajos lett és újra beállt.
A kérdésem az lenne, hogy ez a ventillátor vajon bontható és a csapágy cserélhető-e benne, vagy kuka az egész és venni kell egy komplett újat? Ez utóbbi esetben - persze alkatrész ár függvénye, de lehet hogy hagyom így az egészet (persze ekszíj nélkül), és egyszerűen nem használjuk a zsárító funkciót. Egyébként is keveset használtuk, nem volt egy jó döntés megvenni anno.
Electrolux mosógép mosás menet közben pillanat álljra kapcsol. A nyomogombot
használva tovább folytatja a mosást.Mi lehet a gond? Köszi a tippet.
lhunyadi
Sziasztok!
A fent leírt fagyasztó került hozzám, nem olvaszt le. Az elp. szívócsövén van két kocka szenzor/klixon/-sorbakötve az egyik szakadt, nem tudjátok véletlenül az értékét,hőfokát? A jón 80902C-11/08 van. A másikon,a szakadtan semmi felirat!(Milyen jó!)Még nem javítottam ilyet,elég új gép!
Köszi a segítséget!