Adott ez a szerkezet.
Electrolux_EWT1062IFW mosógép gyerekzár feloldása lenne a cél.
Valahogy sikerült a tulajnak élesíteni.
Viszont a leírás szerinti 2 gomb egyidejű nyomása nem csinál semmit.
A gombok amúgy működnek mert pittyeg a nyomkodásra.
Valakinek valami jó ötlete hogyan lehet alaphelyzetbe resetelni a gép agyát?
Ráolvasás, 2 kg kalapács?
up:
Az előzményekhez tartozik a tulaj elmondása alapján a gépet hosszabbítóból használták aminek az érintkezője megolvadt, zárlatos lett.
De ez még a nyáron volt,
Utána eddig ment.
Most újból leverte az automatát.
Hálózati kábelt egy szerelő cserélt,a villásdugó miatt, de nem jutott vele előrébb
Szóval üzem közben az eeprom vissza írása megszakadt. nem e az tett be neki?
Valakinek mentése esetleg?
Üdv' Mindenkinek. Ülök a svéd követségen és várom, hátha elromlik. De nem. E 40 az zár. 43-at nem tudom. Van itt valahol a tanyán részletes hibakód táblázat?
Hasznos válaszokat elre is köszönöm.
Tisztelt Uraim !
Segítséget kérnék a fent jelzett ruhaszárítógépet illetően. Lányom szerint nem elég forró a szárítási levegő. A fokozaton,( legerősebb fokozat) a régi kiáramló levegőhöz képest szinte hideg. Kérek segítséget mi lehet a probléma, mert ilyen géppel még nem volt dolgom. Szétszedve a gépet, üzem közben a fűtőszál melegszik, nem szakadt. Első kérdésem, miért megy három vezeték a fűtő testbe? Az egyik bevezetésre egy,a másikra kettő? Mi lehet a hiba?
Mi érzékeli a szárítási hőfokot és hol található? Esetleg egy rajz róla valakinek?
Kérem aki tud családi költségtakarékosság jegyében segítsen!
Előre is köszönöm.
Szép estét kívánok.
Galibali
Üdvözlet a fórumlakóknak!
A címben szereplő gép javításában szeretnék segítséget kérni. Program indítás után szivattyúz kétszer több percen át, majd nekiáll villogtatni a 2-es hibakódot miszerint "A mosogatógép nem üríti a vizet". Nos ez nem igaz, mivel a gépben gyakorlatilag nincs víz. Szétszedve a szivattyóház tiszta volt. Két szintkapcsolót találtam bent, fújásra mindkettő működik. Ezekről lehúztam a csövet és így próbáltam indítani a gépet, de a jelenség ugyanaz.
Egyszer mosás közben bejött már ez a hiba akkor át is néztem a kifolyócsövet gondolván, hogy el van dugulva, de hiba nem volt és a gép is ment még párszor utána, aztán megállt.
Előre is köszönök minden segítséget.
Gyula