Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ELECTROLUX FTE230 EDR1000NEW

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.9 MB
Page
50
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar electrolux manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
ELECTROLUX FTE230 EDR1000NEW service manual (1st page)
Preview of ELECTROLUX FTE230 EDR1000NEW [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
ELECTROLUX FTE230 EDR1000NEW service manual (2nd page)
Preview of ELECTROLUX FTE230 EDR1000NEW [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ELECTROLUX FTE-230 FTE230 EDR1000NEW FTE 230 EDR 1000 NEW
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Electrolux EWT1567 3F motordriver panel, a 230V belemart a PCB-be...
Üdv!
Ismeri Valaki ezt a panelt?
Van vele egy E5E hibám. Nincs kommunikáció a fő és driver main között.... A 230V stekkernél a delej belemart a panelba. Az a stekker mellett levő nemlétező relé meghajtó köre, szerintem... Kicseréltem a stekkert, kikapartam a NYÁK-ot, de 20-25 sec múlva a főpanel elveszi a 230 a motor paneltől, és E5E. Addig a böhöm bufferen megvan a 325V. Az IGBT-k jónak tűnnek. Nem nagyon akarok sok energiát belefektetni, mert nem nagyon hiszek a sikerben, de hátha....
Electrolux EDC 67550 W Száritógép táprésze szétfüstölt

Szép napot! Sajnos a fent emlitett száritógép meghalt. Gondoltam megúszom egy szokásos, elkó, ellenállás táp ic cserével. De miután szétszedtem, döbbentem rá hogy nem ennyire egyszerű a helyzet. Sajnos egy sot23-as tokozatú alkatrész felismerhetetlenségig szét égett. A többi alkatrész beazonositható, lnk 304 a táp ic-je. 

Sasszé : Electrolux 0097_0006I

Egy kapcsi rajz jól jönne, de itt a fórumon sajnos nem találtam ,és sehol máshol sem. Esetleg ha valakinek van ilyen gépe, megtenné hogy megnézi mi rejlik a pirossal megjelölt helyen? 

Electrolux EWT1376HLW csapágycsere
Sziasztok!

Bezajosodott a masina, szerintem a csapágy kezd tönkremenni. Én magam nem tudok/merek belevágni. Tudtok ajánlani korrekt szakembert, aki kijön? Budapest XIV.kerület.

Előre is köszönöm,

- lcsaszar

U.I. Ha inkább az Állást keres, kínál rovatba kellett volna tenni, elnézést, és kérem a moderátort, hogy tegye át.
Electrolux EWW167580W mosógép - vezérlő elektronika hiba (hiba megállapítása megtörtént)

Az egyik ismerősöm fent jelzett mosógépének vélhetően az elektronikája szállt el. Nekem a következőket mondta:
"A  jelenség az volt, hogy egyik pillanatról a másikra a kijelző LCD elsötétült, tehát „ se kép, se hang” – nincs így hibaüzenet sem. A gépet bekapcsolni nem lehet, de áram van minden egységen."
A gép egy mosó programot csinált végig aztán megállt mint a szög, azóta semmi életjelet nem ad az elektronika kijelzője.

Ha találkozott már valaki ezzel a problémával vagy javít ilyet jelentkezzen.

Mellékeltem az elektronika fotóját

 

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce