Sziasztok! A képeken látható vezérlő panelen DZ4B pozícióban lévő zéner zárlatos lett. Esetleg valaki tud abban segíteni hogy milyen értékű zéner dióda tartozhat ide? Én 9.1 V vagy alacsonyabbra hajlok, de lehetséges hogy 3.3V zéner. Nem szeretném haza vágni.
Esetleg aki tud valami informácioval segiteni, az nagy segítséget jelentene.
Sajnos a gép pontos tipusát nem jegyeztem le, így azt nem tudom megadni.
Csak a panel van nálam
Üdv Istvan78
Sziasztok!
Alkatrésznek vettem meg ezt a masinát, a burkolat kellett igazából csak a kliensnek. Viszont mivel piszkálja a fantáziám, gondoltam mielőtt elbontom, teszek egy próbát. A jelenség a következő: Ki lehet választani a programot, elindul, fűt is, forgat is jobbra, balra. Öntöttem vizet a víztartály alá, azt szépen feltolja.
Próba közben: Van a visszamaradó idő kijelzés mellett balra 3 ikon. Az első a szárítási fázis, ha jól gondolom, a második a hűtési fázis, a harmadik talán a vasaláskönnyítés/gyűrődésmentesítés lehet. Próbáltam először a szekrényszáraz programon, majd az időzített szárításon. 30 percig megy a szárítás, majd hűtés 10 percig, ami alatt 3 sípszó néhány percig, végén nullára ugrik és kész. Pokróc csurom víz, aljában a kondenzálónál minimális víz. A tanyán fent lévő SM hőszivattyús gépé, az enyémben nincs kompresszor. A tesztmódba való belépést sem találom az SM-ben, bár nem valami jó a szakmai angolom.
Szívesen venném a segítséget, bár nagy eséllyel bontódik el, de 1 próbát megérne, fiatal még a masina. A tesztmódba belépés is érdekelne.
Szép estét, köszönöm!
TC09H54HW
Prod no 916096944 00
Sziasztok!
Van esetleg otthon valamelyikőtöknek ehhez robbantott rajza? Atomjaira szedték és van egy-két alkatrész meg szivacs, amiket nem tudom hova kell rakni :D
Nem akarnék nagyon cumizni, ha nem muszáj.
Köszi!
Sziasztok,
Új vagyok itt a fórumon, ez az első bejegyzésem. :-)
Tegnap megadta magát a címben szereplő mosogató gépünk. Este párszor lenyomta a fi relét, ezután ajtó nyitással "lekapcsoltam". Reggelre a bekapcsoló gombra már nem reagált, a belső világítás működik.
Táp hibára tippelek, de ha valakinek van ötlete, találkozott már hasonlóval , kérem ossza meg tapasztalatait.
Service manuált is keresek (nem találtam), a szétszerelés miatt.
Előre is köszi,
Gidu