Sziasztok. Schneider rádiós erősítőbe keresek SI1020H-ict. Eddig sehol nem találtam, egyszerűen nem lehet kapni. Kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne ezt helyettesíteni?
Sziasztok,
Egy elhalálozott (több IC rövidzáras lett) alaplap helyett keresek egy jót a Sony MHC-V11 erősítős hangládához.
Gyártó szám: 988522300 vagy 988520889
Fut még ilyen néven: 40bhx2241-maf2g
Köszönöm,
István
Üdv! Van egy erősítő, először Owerload hibát jelzett minden bekapcsoláskor. Majd a végfok Ic-ket kiforrasztottam, a hiba megszünt. Egyenlőre van hozzá másik végfok IC, de majd később lesz beépítve. Először is olyan hiba is van, hogy a vezérlő körben aQ701-es tranzisztor rajz szerinti feszültségei helyett kevesebbet mérek: 20-9-9v-ot, majd a Q708-nál 33-6-6v-ot mértem. Kérdezném, hogy lehet-e javítani?
Kérem sistvan ne szóljon a topichoz!
Hi! Tudnátok segíteni? Lenne ez a mini hifi
https://elektrotanya.com/philips_a01-155_fw-c380_service_info.pdf/download.html
Van egy kapcsoló jack aljzatban (ami működik), ha bedugom a fejhallgatót lenémítja a végek bemeneteit. Ha nincs bedugva a füles a 3651 3652 megvan a jel, de a AMP_LEFT meg az AMP_ RIGHT már nincs. (12. oldal)
Az az igazság, hogy nem látom át, hogy ez a jack kapcsoló hogyan vezérli ezt a némító ÁK.-t Kösz