strs5707 zarlatos .csereltem de nem indul kerek segitseget.
Sziasztok!
Elakadtam a fennti TV javításában. Már minden korábbi cikket olvastam és meg is csináltam amit javasoltak.de most segítség kellene. Az MC44608-as kontroller SMPS miatt készenlétben van, emiatt nem indul a sorvégfok a cserélt alkatrészekkel. A kontrollert is cseréltem már.Nem tudom merre induljak.
Köszönöm a segítséget Pali
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok!
Ez megint olyan amit még nem láttam, a képernyő pontosan feleződik, a bal oldal tökéletes a jobb pedig minden előjel nélkül olyan lett ahogy a képeken látszik csíkos és márványos, okozhatja ezt az AS15G vagy a cof-on nézzek szét?
Remélem nem kijelzőhiba, eddig a tápon 17PW20 cseréltem egy púpos 100mikrót de ezzel egyébként működött rendesen, a tcon-on normálisnak tűnik minden, AS15 sem forró csak jó meleg.
A kijelzőt még nem bontottam ki, jó lenne az előtte lévő fokozatokat kizárni, van-e ötlete valakinek?
Tcon T370HW02
Sziasztok!!
Van ez a tv,L04EAA sassyval,a sortranyója el van szállva,berakok ujat,és az is elszáll...Mi viheti el,vagyis ennél a típusnál mit kell cseréni a bu -val együtt? Tán a sorkimenő viszi el? Tv tipusa:29pt5408/01.
Köszönöm!
Üdv:Sparco