Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ERRES PS 100 101 RECORD PLAYER LEMEZJATSZO 1963 SM

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
293.6 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar erres manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ERRES PS PLAYER 100 101 RECORD 1963
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
cd-s rádio kijelzoje raplizik
Udv! egy barátom keresett meg ezzel a hibával-van egy retro kinézetu cd-s rádioja /Teac SL D910/,amin a kijelzo hol mutat valamit,hol nem/kiesnek a szegmensek,csak részleteket látni a betukbol.../ Ez most a kijelzo hibája???? Elore is koszonom a segítséget!!!
Sony Network Walkman NW 103/105 Oxidáció Probléma (Megoldva)
Sziasztok! Adott ez az mp3 lejátszó. A meghibásodását valószínűleg az okozta, hogy benn hagyták az elemet és az szétfolyt benne. A készülék szétszerelésekor 2 hiányzó alkatrész tűnt fel amit meg is találtam. Két tantál kondenzátor a jelzésük AS. Sajnos nem bírom lemérni őket mivel az oxidáció teljesen szétmarta a kivezetéseiket. Próbáltam helyettesíteni (a legjobb amit egy másik lejátszó lapján találtam egy AA jelzésű volt de az se tökéletes) a kondenzátorokat de akár mennyiszer próbáltam helyettesíteni a készülék a (gondolom) nem megegyező érték végett a gombok funkcióját összekeverte. Mégpedig a következő képen: ha hangosítottam rendben volt de ha egy kicsit is halkítottam utána elkezdte visszafelé hajtani a zeneszámot. Az mp3 szoftvere 100% rendben van. Tehát csak hardwer hiba lehet. Hogyan lehetne megtudni milyen értékű az AS jelzésű Tantál mert én keresgéltem, de erre a jelzésre nem találtam rá. Ebben kérném segítségeteket. Előre is köszönöm. Üvd! Dániel
Pioneer AVIC-F900BT 2 perc után újraindul
Üdvözlet az Uraknak! Szeretnék tanácsot kérni a következővel kapcsolatban. Van egy Pioneer AVIC-F900BT "audiovizuális, navigációs " egységem. Eddig tökéletesen működött, de az egyik reggel az autó indításakor nem akart bebootolni. Illetve a kezdő képernyő megjelenik, kiírja, hogy "a rendszer beindítása folyamatban, kérem várjon egy ideig ". Aztán kb. 2 perc múlva kikapcsol és újraindul, és ez így megy tovább... A bootolás közben a rádiót, cd lejátszót el tudom indítani, működik, de csak 2 percig.A reset gomb többszöri megnyomása után sem változott a helyzet.A tápot is lekötöttem ( lehúztam az egész csatlakozót róla ), majd újra vissza. Eredmény ugyanaz.Lehet, hogy frissíteni kellene a firmware-t? Előre is köszönöm a segítséget! Üdv! beczo
Dual496 lemezjátszó mechanika javítása
Üdv.mindenkinek! Dual 496 lemezjátszó hibája hogy 33 sebességnél a lemezkart a lemez elé teszi le kb.2-3mmre.A STEUERPIMPEL nem volt benne.3 félével próbáltam/fehér,fekete,sárga/ de mindegyikkel ezt a hibát produkálja.Jó lenne kis segítség a javításhoz.Beállítás probléma vagy más?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce