Sziasztok.
fent említett tv-el nem jutok egyről a kettőre.A tápjába megszakadt a 3.3ohm 7w os ellenállás bezárlatosodott a p6nc60 meg egy smd tranyó 3bw csere után újból bumm.ismét csere+kondik+diódák ellenőrzése minden ok indítás után bumm.nem találok róla rajzot az lehet segítene.valakinek valami ötlet? 
Hellótok!
A tárgybéli TV igen intelligens. Oly annyira, hogy magától bekapcsol, hangerőt növel-csökkent, csatornákat vált, minden külső beavatkozás nélkül is. A távirányítóból eltávolított elemek mellett is. 
Tapasztaltatok már ilyen jelenséget? Hol kutakodjak? Tápegység? Infra vevő? Esetleg User error?
Kapcsolási rajza van valakinek?
Köszönettel: szuts
Sziasztok!
Egyike azon gépeknek amit eltörtek a melósok a pincében:(
A szivem szakadt meg miért pont ilyen minőséget...
Mindenesetre a sasszi úgy nézem épp, ha kell belőle valakinek valami!
Üdv:
Pityesz 
Sziasztok! 
Hozták, h. meg se nyekken. 
Nálam meg megy , vibrál úgy látom, de a hangyaháborúnál ez normális:) 
Szétkaptam, scart kirepedve, egyéb gyatrán kinéző forrasztások, összerak, tökéletes. 
A thomson szokásos nyüszögve indulásán kívül semmi gond, megy mint állat, hiperszuper képpel! 
Maradhat? :) 
Üdv: 
Pityesz 
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."