Üdv mindenkinek.
Újabb találós kérdés érkezett kollégámtól, amivel hiába ül a sarokba nem tudja megoldani.
Fagor Innovation Advanced Intelligent System Super Silence (aki ezt a nevet kitalálta az se volt normális)
Model:1LF-020S
PNC.: 906 012 889
Type:060964877
Ez a gép áll nála kb. 2 hete, hiába szétszedi, összerakja, nincs változás. Nem tud rájönni mi okozza.
Nem tudom egy mosogatógépbe minek kell hiper szuper inteligens akármicsoda.
Javítási ötleteket, infókat várnék, egyelőre több infót nem tudok róla. Karácsony után tervezem hogy át megyek hozzá megnézzük mi ez a kütymüty.
Nem élet-halál kérdés!
Köszönöm.
Üdv.: szegjano.
U.i.: Kellemes, békés, boldog karácsonyt mindenkinek!
Sziasztok!
Adott egy fagor LF-65 IT tipusú mosogatógép.A hiba ügyfél elmondása szerint F5.Túlmelegedés.
Helyszínen hőkorlátozó visszakapcsolása után kilépett a fűtésből,ráhagytam.
A hiba másnap ismét jelentkezett (várható is volt) F5.
Van ebbe a gépbe egy kombinált hőkioldó+NTC egység.Erre gyanakodtam,hogy az NTC miatt túlmelegedhet,DE akkor ha érzi a túlmelegedést(mivel kiadja az F5-öt) a józan paraszti eszem azt diktálja,hogy beragad a fűtésrelé.
Kérdésem,hogy találkozott-e már valaki hasonló hibajelenséggel,mert nem szeretném berendelni feleslegesen az NTC egységet.
Üdv Mindenkinek.András.
Üdvözlök mindenkit. Keresem Fagor Fe738 mosógép szerviz manuált.köszönöm szepi003
Sziasztok!
Valaki megtudná mondani,hogy a Fagor-mosogatógépben, az alternátor házban a fűtést milyen fajta(működési erejű) mikrokapcsoló kapcsolja normál vagy az a "finomjárású"? Ami benne volt az teljesen szétégett(kiszakadt a membrán)és nem tudom megállapítani.
Köszi!